Як включити меню пуск.

Меню «Пуск» - мабуть, найбільш часто використовуване меню в середовищі операційних систем сімейства "Windows". Дане меню надає доступ до всіх програм, встановленим на комп'ютері, а також є найкоротшим шляхом до стандартних папок для документів, музики, зображень і відеозаписів. Включення меню «Пуск», як правило, не важко навіть для людини, який побачив "Windows" вперше в житті.
Інструкція
1
Стандартне графічне оформлення операційної системи "Windows" припускає, що кнопка включення меню «Пуск» знаходиться в лівому нижньому куті екрану. У версіях "Windows", починаючи з "Windows 95" і закінчуючи "Windows XP", на кнопці було написано слово «Пуск», а також зображена емблема у вигляді вікна. В операційній системі "Windows 7" кнопка «Пуск» представляє собою емблему "Windows", вписану в круг.Ета кнопка є частиною так званої Панелі Завдань, але якої можна бачити кнопки всіх запущених в даний момент програм, іконки програм, утиліт і служб, що працюють у фоновому режимі, а також іконку годин. Включення меню «Пуск» здійснюється простим клацанням миші по відповідній кнопці.
2
Включити меню «Пуск» також можна, не користуючись курсором. Для включення даного меню на клавіатурах більшості комп'ютерів з передвстановленою системою Windows існує кнопка «Пуск». Ця кнопка розташована в самому нижньому ряду клавіш, між клавішею "Alt" і "Ctrl" (у ноутбуків - між клавішами "Fn" і "Alt"). Натискання даної клавіші включає меню «Пуск», що в деяких випадках згортає запущені в повноекранному режимі програми. Крім цього, кнопка «Пуск» утворює безліч функціональних поєднань клавіш для швидшої роботи в середовищі "Windows". У більшості операційних систем існують аналоги меню «Пуск», їх включення здійснюється по аналогічним принципам.
3
Крім цього, кнопка «Пуск» утворює безліч функціональних поєднань клавіш для швидшої роботи в середовищі "Windows". Наприклад, поєднання клавіші «Пуск» з клавішею D згортає всі відкриті вікна, а поєднання клавіші «Пуск» з клавішею L дозволяє вийти з системи "Windows". У більшості операційних систем існують аналоги меню «Пуск», їх включення здійснюється по аналогічним принципам.