Як назвати плюшевого ведмедика. Як назвати іграшку ведмедя.

Практично всі дітлахи в дитинстві засипають в обнімку з улюбленими іграшками. Та й деякі дорослі, особливо дівчата, зберегли у себе цю звичку. Тому одним з найбільш популярних подарунків є плюшевий ведмедик. М'яких ведмежат дарують на Восьме березня, дні народження, річниці відносин. Якщо вам просто захотілося порадувати себе, можна купити милого плюшевого ведмедика. І ось у вашій квартирі додалося м'яких мешканців. Ведмедик став новим жителем у будинку, і тому необхідно вибрати для нього відповідне ім'я.
Інструкція
1
Перший спосіб підходить, якщо одержувач подарунків користується популярністю. Ведмедів, зайців, котів та інших плюшевих друзів йому підносять дуже часто. Можна назвати іграшку по імені дарувальника. Правда процес ускладнюється, якщо у різних кавалерів імена збігаються. Вживайте зменшувально-пестливі форми імен. Наприклад, назвіть одного ведмедя Олександр, іншого (подарованого іншим кавалером) Сашка, Саньок і т.п. Так само можна поєднати в кличці плюшевого друга ім'я та прізвище залицяльника - так, звірятко, подарований Владиславом Петровим, може отримати ім'я «Влапет», а якщо господар, наприклад, Леонід Топоров - «Літопис» і т.п.
2
Ще один спосіб вибрати ім'я ведмежаті - знайти у нього відмінні риси. Наприклад, якщо у ведмедя оченята, як намистинки, назвіть його Бусинка. Якщо на ньому багато латочок - Заплаткін. Шукайте милі риси в іграшці і, ґрунтуючись на них, включайте фантазію.
3
Не варто забувати і про популярних прізвиськах ведмежат. Топтигін, Тедді, Мишка, Умка, Клишоногий, Бурий - непогані імена і для плюшевих ведмедів. Хіба що не дуже оригінальні.
4
Якщо підійти до питання з неабиякою часткою гумору, ведмедя можна назвати серйозним і солідним ім'ям - все-таки це не зайчик, що не мишка, а ведмідь! Іммануїл Ібрагімович, Афанасій Петрович чи будь-яке інше ім'я, яке, як вам здається, підійде вашій ведмежаті. Можливо, це буде ім'я відомого політичного діяча або вченого.
5
Припустимо, подарунок ви отримали в якомусь пам'ятному місці. Тоді ім'я ведмедя може вам про нього нагадувати. Пітер, Мілан, Лондон - ім'я може бути містом, де вам вручили (або ви купили собі самі) плюшевого друга.
6
Просто ласкаві прізвиська, такі як печінка, Бублик, Плюшкін теж непогано підійдуть для імені вашої іграшки. Вибрати ім'я ведмежаті просто. Головне, щоб воно подобалося вам і нагадувало про приємні події в житті!