Як зібрати тренажер.

Обладнати спортивний куточок на дачі зовсім не складно. Якщо ви хочете використовувати літній час для того, щоб потренувати м'язи рук і ніг, можна змайструвати невеликий тренажер своїми руками. Виготовлення тренажер а займе декілька днів, але в підсумку ви отримаєте оздоровчий центр прямо в саду.
Вам знадобиться
  • Соснові бруски, соснові рейки, дошки, фанера, сталеві куточки, болти, шурупи
Інструкція
1
Для виготовлення тренажер а вам знадобляться стругані бруски, рейки, водостійка фанера. Знадобляться також кріпильні елементи: куточки, болти з шайбами і гайками, шпильки.
2
Виготовте бічні рами тренажер а. Кутові з'єднання деталей виконайте врубкой впівдерева. Приклейте контактують поверхні, а після висихання клею підсильте сполуки болтами. З рам зберіть каркас, з'єднавши рами поперечними брусками.
3
В вертикальний каркас врежьте поперечини круглого перерізу і скріпіть болтами з горизонтальними брусками базового каркаса.
4
Виготовте пристрій для тренування м'язів ніг і вставну полку. Короткий елемент полки прикріпіть гвинтами стаціонарно, а довгий залиште знімним. Соснові дошки, з яких виготовляється вставна полку, прикріпіть знизу до фанери товщиною 18 мм за допомогою шурупів.
5
Роль похилій площині для відпрацювання м'язів черевного преса виконуватиме приставная полиця з двома опорними куточками. Підсильте полку приклеєним знизу листом фанери. Ноги при тренуванні будуть упиратися в планку округлого перетину, яка встановлюється між вертикальними стійками.
6
Оскільки тренажер буде відчувати великі навантаження, його каркас скріпіть по кутах сталевими куточками. Після збірки конструкції визначте довжину тросів для підвіски вантажів і прив'яжіть петлі для ручок. В якості вантажів використовуйте мішки з гравієм.
7
Скруглите лицьові кромки дерев'яних деталей. Дерев'яні деталі заґрунтуйте, а потім покрийте лаком чи фарбою для зовнішніх робіт. На поперечини надіньте трубки з пінополістиролу.