Як знайти блокнот.

Найпростіший текстовий редактор ОС Windows Блокнот не підтримує форматування тексту і саме цим часто буває корисний. Наприклад, копіюючи текст, набраний в Блокнот е, ви можете бути впевнені, що в ньому немає прихованих від вас тегів форматування, які присутні в текстах більш просунутих текстових редакторів (наприклад, Word). Якщо ця корисна програма загубилася в вашому комп'ютері, то є простий спосіб знайти її.
Інструкція
1
Розкрийте головне меню на кнопці «Пуск», перейдіть в розділ «Усі програми», а потім в підрозділ «Стандартні». В цей підрозділ операційна система поміщає команду запуску Блокнот а в процесі установки Windows. Якщо тут її немає, то для пошуку скористайтеся одним із способів, викладених в другому або третьому кроці.
2
Якщо потрібно знайти Блокнот в ОС Windows 7, то використовуйте послідовність дій, описану в третьому шаге.В Windows XP відкрийте головне меню на кнопці «Пуск», а в ньому розділ «Знайти» і виберіть пункт «Файли і папки». У вікні введення пошукового запиту наберіть notepad.exe. Можна скопіювати тут (CTRL + C) і вставити в поле введення (CTRL + V). Натисніть кнопку «Пошук» і почекайте якийсь час - залежно від кількості файлів, збережених на носіях вашого комп'ютера, на процедуру розшуку може піти від декількох секунд до декількох мінут.По завершенні процесу ви отримаєте список файлів з ім'ям notepad.exe. Зверніть увагу: якщо у вашому комп'ютері встановлено (або було раніше встановлено) кілька операційних систем, то таких файлів буде декілька і вам краще вибрати для подальшого використання той, який знаходиться в системній папці вашої поточної ОС. Місце зберігання кожного із знайдених файлів можна бачити в колонці «Папка» .Щоб не шукав Блокнот щоразу, створіть для його запуску ярлик, перетягнувши знайдений файл правою кнопкою мишки в меню на кнопці «Пуск» або на робочий стол.
3
В Windows 7 відкрийте головне меню на кнопці «Пуск» і у вікні введення пошукового запиту наберіть notepad. Можна скопіювати тут (CTRL + C) і вставити в поле введення (CTRL + V). Windows знайде Блокнот . Наведіть курсор на рядок з знайденої програмою і клацніть її правою кнопкою. В контекстному меню ви можете вибрати пункт «Розташування файлу», щоб відкрити в Провіднику папку, в якій розміщений виконуваний файл програми. Можете натиснути пункт «Властивості», щоб побачити в рядку «Розташування» віконця властивостей файлу адресу його розміщення в комп'ютері. А можете натиснути «Закріпити в меню Пуск» або «Закріпити на панелі завдань», щоб не користуватися пошуком наступного разу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v9LTm1uOsJc