Як вимкнути роутер.

Роутер (маршрутизатор) служить для організації роботи комп'ютера (комп'ютерів) в локальній мережі та мережі інтернет (модем працює в режимі роутера (router) в ADSL-модемі). При ліквідації локальної мережі або зміну режиму роботи модему необхідно вимкнути роутер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, роутер, доступ в інтернет, інтернет-браузер
Інструкція
1
При ліквідації локальної мережі необхідність в роутере відпадає, і він відключається фізично. При наявності кнопки включення роутера він вимикається через кнопку. Вимикається з розетки, яка подає електроживлення на роутер. Від'єднуються також всі кабелі, підключені до роутера.
2
Вимкнення режиму роутер проводиться шляхом перепрограмування (перенастроювання) ADSL-модему в режим бриджу (bridge). Увімкніть модем.
3
Відкрийте будь-який браузер. В адресний рядок введіть адресу 192.168.1.1. (192.168.0.1). Уточніть, якщо необхідно, в «Панель управління> Мережа і підключення до інтернету> Мережеві підключення> Властивості підключення» - основний шлюз. Підключіться до веб-конфігуратору ADSL-модему, використовуючи логін admin і пароль admin (або 1234).
4
Перейдіть на вкладку WAN. В налаштуваннях інтернет з'єднання пункт Mode встановіть в положення bridge. Натисніть кнопку Apply для збереження налаштувань. Режим роутера (router) відключений. Необхідно тільки налаштувати підключення до інтернету в режимі мосту (bridge) через «Панель управління> Мережа і підключення до інтернету> Налагодження підключення до інтернету».
Корисна порада
ADSL-модем може працювати в режимі мосту (bridge) і режимі роутера (router). При роботі в режимі мосту (bridge) настройки інтернет-з'єднання зберігаються на комп'ютері. При роботі в режимі роутера (router) настройки зберігаються в ADSL-модемі, також він виконує функцію брандмауера, забезпечується додатковий захист за допомогою вбудованого брандмауера.