Як знайти і встановити драйвер.

Найчастіша проблема, що виникає після установки або переустановки операційної системи Windows - це проблема пошуку і необхідного комплекту драйверів . Якщо ви є нещасним володарем рідкісного виду обладнання або ж ви маєте в своєму розпорядженні пристроями, що не входять в список стандартного «заліза», то дана проблема вам знайома. Для правильної та стабільної роботи будь-якого обладнання потрібне встановлення певного драйвера. На щастя, підібрати файли драйверів можна як штатними засобами ОС Windows, так і за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • Sam Drivers
  • доступ в інтернет
Інструкція
1
Найпростіший і швидкий спосіб підбору необхідних драйверів для вашого обладнання - автоматичний пошук. Відкрийте диспетчер пристроїв. Це меню розташовується в панелі управління. Всі пристрої, для яких не встановлено необхідний драйвер, будуть відзначені спеціальним символом: знак оклику в жовтому трикутнику.
2
Клацніть правою кнопкою мишки по цьому пристрою. Виберіть пункт "Оновити драйвери». Перед вами відкриється вікно з двома варіантами. Клікніть по верхньому пункту «Автоматичний пошук оновлених драйверів ». Система автоматично підбере необхідні файли і встановить їх на ваш комп'ютер або ноутбук.
3
Якщо з яких-небудь причин операційна система Windows не змогла самостійно підібрати комплект драйверів , то скористайтеся спеціальною програмою. Прикладом може послужити комплект драйверів Sam Drivers. Встановіть цю програму і запустіть її. Для правильної роботи програми необхідно відкрити файл RunThis.exe. Виберіть пункт «Установка драйверів ».
4
Програма автоматично просканує ваше обладнання і визначить старі або відсутні драйвери. Виберіть необхідне обладнання і натисніть «Виконати завдання ...». Після установки всіх необхідних драйверів перезавантажте комп'ютер для застосування змін.