Як визначити частоту процесора.

Частота процесора є однією з найголовніших характеристик комп'ютера, що відповідають за його продуктивність і швидкість роботи. Простою мовою, тактова частота процесора показує, скільки операцій може виконуватися на комп'ютері одночасно. Якщо ви не знаєте тактову частоту свого процесора , то її можна перевірити в системних характеристиках.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Викличте меню "Пуск", яке знаходиться зліва на Панелі задач.
2
В меню "Пуск" ви побачите рядок "Панель управління", яку необхідно відкрити, клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз.
3
У вікні "Панель управління" знайдіть рядок "Система" і клацніть по ній лівою кнопкою миші двічі.
4
У вікні "Властивості системи" відкрийте вкладку "Загальні", клацнувши по ній один раз лівою кнопкою миші. В даній вкладці представлені основні характеристики системи, комп'ютера і дані пользователя.Показателі продуктивності комп'ютера показані в блоці "Комп'ютер". У ньому відбиваються виробник і назва процесора (наприклад, Intel (R) Celeron (R)), його тактова частота, яка вимірюється в гігагерцах (ГГц або GHz) і обсяг оперативної пам'яті (ОЗУ), вимірюваний в МБ . Саме ці кількісні характеристики визначають загальну продуктивність комп'ютера і швидкість його роботи.
5
Для виходу з властивостей системи натисніть кнопку "Скасувати" або "ОК".
Корисна порада
Тактова частота не є єдиною характеристикою, цілком впливає на продуктивність комп'ютера. Ще одним важливим показником є обсяг оперативної пам'яті, який, на відміну від частоти процесора, можна збільшувати без ризику.