Як налаштувати емулятор на Dendy.

Для тих, хто виріс в 90-е, є щось магічне в старих іграх на "Денді", наприклад, в стрільбі по качках або "танчики". Незважаючи на застарілу плоску графіку і прості сюжети, вони все ще доставляють радість гравцям старшого покоління і цікаві з точки зору історії молодшим гравцям. Щоб грати в ці ігри, не обов'язково шукати аналогову консоль, достатньо просто налаштувати емулятор на комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, ігровий джойстик
Інструкція
1
Для початку скачайте якусь програму- емулятор . Всі вони дуже мало важать і прості в установці. Встановивши програму, скачайте свої улюблені ігри в форматі .ROM. В інтернеті ви зможете знайти сотні класичних 8-бітних ігор, які нічим не відрізняються від своїх оригіналів на картриджах.
2
Створіть папку під назвою Dendy ROMs, де зберігатимуться ваші ігри. Скопіюйте гри в цю папку, попередньо розархівувати їх. Після запуску програми- емулятор а, натисніть "Файл" - "Відкрити" і виберіть гру, в яку хочете грати. Найбільшою перевагою комп'ютерних версій є можливість в будь-який момент зберегти свій прогрес, щоб наступного разу продовжити гру з тієї ж самої точки. Щоб зберегтися, в будь-який момент зайдіть в "Файл" - "Зберегти прогрес".
3
Управління в більшості ігор (наприклад, знаменитих "Chip and Dale", "Battle Toads", "Mario" і т.д.) здійснюється за допомогою стрілок клавіатури, кнопок "CTRL", "ALT", "ENTER ". В аркадних іграх, де потрібні велика швидкість і реакція, таке управління може викликати великі незручності. На щастя існує можливість підключення звичайного комп'ютерного ігрового джойстика, який можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині.
4
Підключіть джойстик до USB-порту вашого комп'ютера. Коли пристрій визначиться, слідуйте за Майстром Установки нових пристроїв. Запустіть програму- емулятор . Якщо джойстик не визначається автоматично, зайдіть в "Опції" і виберіть "Контролер" замість "Клавіатури". Особливо зручно те, що в настройках контролера можна буде прив'язати кнопки джойстика до певних командам в грі, наприклад, призначити верхню частину хрестика на стрибок.
Корисна порада
Деякі емулятори (наприклад, FCE ULTRA) підтримують можливість мережевої гри, щоб ви могли грати в "танчики" зі своїми друзями з Новосибірська, сидячи при цьому в Москві.
Напевно, багато хто пам'ятає часи появи перших відеоприставок і перші всім полюбилися гри. Звичайно, графічна складова ігор тих часів ні в яке порівняння не йде з графікою сучасних відеоігор. Але, тим не менш, такі ігри, як Маріо, Соник і багато інших хіти пам'ятають і грають до сих пір. Напевно, є люди, які хотіли б згадати старі добрі часи і пограти в настільки полюбилися шедеври. А зробити це можливо. Все що потрібно - це встановити емулятор на ПК і налаштувати графіку .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - емулятор VirtuaNES;
  • - емулятор Gens.
Інструкція
1
Емулятор приставки є свого роду програмою, за допомогою якої можна запустити на комп'ютері гри, які були розроблені для консолі. Для кожної приставки є свій емулятор, точніше декілька. Далі буде розглянуто процес налаштування графіки в емуляторах на найпопулярніші в минулому консолі.
2
Перший емулятор, який буде розглянуто, називається VirtuaNES. З його допомогою можна запускати ігри для 8-бітних приставок (SUBOR, Dendy) і багатьох інших їхніх аналогів. Відразу варто відзначити, що всі емулятори для відеоприставок є безкоштовними. Їх дуже просто знайти в інтернеті і завантажити. VirtuaNES не вимагає установки. Просто розпакуйте архів в будь-яку папку. Для запуску емулятора двічі клацніть лівою кнопкою мишки по виконуваного файлу VirtuaNES.exe. Емулятор буде запущений.
3
Зверху вікна програми виберіть Option, після чого в відкрилися меню - Graphics. У вікні знайдіть рядок Resolution, що означає «Дозвіл». Встановіть максимальний показник, який підтримується вашим монітором. Тепер знайдіть розділ Full screen. Встановіть прапорець навпроти рядка Sync drawing. Закрийте поточне вікно. Після цього знову відкрийте Option. Але на цей раз виберіть Full screen. Тепер емулятор переведений в повноекранний режим. Можете запускати ігри, які тепер працюватимуть в повноекранному режимі.
4
Другий емулятор, який буде розглянуто, дозволяє запускати гри з консолі Sega Gens. Емулятор так і називається Gens. Запустіть програму. В основному меню програми виберіть Graphics. Далі в меню, встановіть прапорець біля рядка VSync. Після також поставте прапорець біля параметра Sprite Limit. Потім виберіть Full screen. Емулятор відкриється в повноекранному режимі. Отже, ігри, які ви будете запускати, також будуть відкриватися в цьому режимі.