Як замовити мелодію замість гудка. Як замовити мелодію на телефон.

Урізноманітнити спілкування по мобільному телефону і не нудьгувати в очікуванні відповіді іншого абонента зараз можливо, підключивши яку-небудь послугу по заміні гудка на красиву мелодію (таких послуг операторами зв'язку надається безліч, залишається лише вибрати відповідну).
Інструкція
1
Спеціальна послуга "GOOD'OK", призначена для установки мелодій замість звичних і багатьом обридлих гулко, надається оператором "МТС". Підключити її можна, набравши номер 0550 або 9505, а також команду * 111 * 28 #. Можна скористатися і "Інтернет-Помічником", який розташовується на офіційному сайті компанії. При бажанні відключити послугу можна через той же "Помічник" або запит за номером * 111 * 29 #. При активації з вашого рахунку буде списано 50 рублів і 30 копійок; відключається "GOOD'OK" безкоштовно.
2
В "Білайні" замінити гудки на будь-яку вподобану мелодію ви можете, підключивши послугу "Привіт". Для цього зателефонуйте за номером 0770 (в тому випадку, якщо вам знадобиться відключити послугу, наберіть на своєму телефоні номер 0674090770, а потім дотримуйтеся порад автоинформатора). Активація даної опції надається оператором безкоштовно, однак, щодня з вас будуть знімати 1 рубль 50 копійок, якщо ви - абонент передплатної системи, і 45 рублів на місяць, якщо ви - абонент постоплатной системи розрахунків.
3
У клієнтів компанії "Мегафон" більш широкий вибір послуг по заміні гудків. Одна з послуг - "Музичний канал", за допомогою якого можна вибирати різні композиції і встановлювати їх в якості своєї мелодії. До речі, список композицій оновлюється постійно, він не встигне вам набриднути. Також ви можете вибрати, наприклад, послугу "Музичний канал". Для її підключення наберіть на клавіатурі номер 0770 і натисніть клавішу виклику (після того, як почуєте відповідь автоінформатора, натисніть клавішу "5"). Провести відключення і підключення будь-який з цих послуг також можна і на офіційному сайті "Мегафон" в "Особистому кабінеті". Крім цього, на сайті є докладна інформація про подібні послуги (про умови підключення, вартості і так далі).