Як відправити папку з файлами по електронній пошті. Як відправляти папку з фотки по скайпу.

Якщо папка містить лише декілька файлів, можна переправити її вміст по електронній пошті, прикріпивши до листа кожен файл окремо і вказавши в тексті назва папки. Одержувач зможе самостійно створити папку з таким ім'ям і помістити в неї надіслані файли. Однак якщо в папці десятки файлів, ця операція відніме масу часу і трафіку. Зручніше використовувати програму-архіватор для упаковки папки разом з вмістом в один файл.
Вам знадобиться
  • Програма-архіватор і поштовий клієнт або поштовий веб-сервіс
Інструкція
1
Відкрийте провідник Windows подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням клавіш WIN + E. Знайдіть папку, яку потрібно відправити, і клацніть її правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду упаковки в архів. Залежно від встановленого архіватора формулювання цієї команди може відрізнятися, але зміст буде однаковий. Наприклад, якщо ви використовуєте WinRAR, а папка називається «Тексти», то команда упаковки в контекстному меню буде сформульована так: «Додати в архів Тексти.rar». Якщо ви виберіть саме цей рядок в меню, а не «Додати в архів», то WinRAR без додаткових питань створить файл Тексти.rar і помістить в нього папку разом з вмістом.
2
Переконайтеся, що розмір отриманого архіву не надто великий для відправки електронною поштою. Практично всі публічні веб-сервіси мають обмеження на розмір відправляються файлів. Якщо ваша папка в упакованому вигляді не вкладається в заданий ліміт, то архів треба розбити на кілька частин. Якщо ви використовуєте WinRAR, то rar-файл можна перетворити в багатотомний архів. Для цього відкрийте його подвійним клацанням, натисніть клавіші ALT + Q і клацніть кнопку "Стиснення". В лівому нижньому куті вікна налаштувань стиснення є поле з назвою «Розділити на томи розміром (у байтах)» - вкажіть в ньому граничне значення ваги кожного окремого файлу архіву. Наприклад, для обмеження в 15 мегабайт впишіть туди "15 m" (без лапок). Потім натисніть кнопку «OK» і в наступному вікні таку ж кнопку. Архіватор перепакует вашу папку в декілька файлів, а вихідний видалить і представить звіт про виконану роботу. Закрийте обидва залишилися відкритими вікна WinRAR - архів готовий до відправки.
3
Створіть лист, в якому будете відправляти заархівовану папку. Якщо ви використовуєте встановлену в комп'ютері програму поштового клієнта, то для прикріплення до листа підготовлених файлів досить виділити їх в провіднику і перетягнути на текст листа мишкою. А при використанні будь-якого з поштових онлайн-сервісів (Gmail.com, Mail.ru і т.д.), знайдіть в його інтерфейсі посилання для прикріплення вкладень. Наприклад, в сервісі Gmail вона поміщена під полем введення теми листа і забезпечена піктограмою скріпки з написом «Прикріпити файл». Клацніть її, натисніть кнопку «Обзор», знайдіть перший з файлів архіву і клікніть кнопку «Відкрити». Якщо файлів більше одного, то скористайтеся наступним рядком прикріплення файлу - вона з'явиться нижче з написом «Прикріпити ще один файл» .Коли всі частини архіву будуть прикріплені до листа, відправте його адресату, не забувши написати супровідний текст і тему повідомлення.
Поштові програми або онлайн-сервіси не підтримують відправку цілих папок з інформацією. Але дуже незручно додавати файли по одному, а одержувачу - вручну збирати їх потім в одній папці. Вихід - відправити архів з кількома документами .
Інструкція
1
Знайдіть на жорсткому диску Вашого комп'ютера потрібну папку. Для цього двічі клацніть по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі, потім по іконці диска D: або будь-якого іншого, де зберігаються ваші файли. Клацніть правою кнопкою по зображенню поруч з назвою папки і виберіть пункт меню "Властивості". Ви побачите вікно з закладками, відритий на розділі "Загальні".
2
У центральній частині вікна знайдіть рядок «Розмір» і кількість мегабайт, яке займають ваші документи. Це потрібно для того, щоб визначити, скільки електронних листів знадобиться для відправки папки з документами . Якщо розмір менше 20 МБ, значить все в порядку - вистачить одного листа. В більшості випадків це саме так, адже текстові документи займають не дуже багато місця. Якщо розмір папки більше ніж 20 МБ, спробуйте видалити документи, які вже не потрібні і знову перевірте розмір. Можливо, вам все-таки доведеться розділити занадто велику папку на дві або більше частин.
3
Закрийте вікно властивостей і знову клацніть правою кнопкою по іконі вашої папки. З'явиться меню, з якого виберіть пункт «Відправити», а точніше, підміню з назвою «Стиснута ZIP-папка», і клацніть на ньому лівою кнопкою миші. Введіть назву для архіву з документами і натисніть кнопку Enter. Тепер у вас є файл, який можна легко і зручно переслати електронною поштою, а одержувач зможе разархивировать його в папку з документами .
4
Відкрийте програму, за допомогою якої відправляєте електронні листи. Це може бути Microsoft Outlook або Mozilla Thunderbird. Багато хто користується для відправки листів веб-сторінкою поштової служби, наприклад, Mail.ru або Gmail - суть не змінюється. Створіть лист, введіть адресу одержувача і натисніть кнопку «Прикріпити». Часто вона відзначена іконкою у вигляді скріпки. Виберіть файл-архів, який ви створили, і зачекайте деякий час, поки він буде додаватися до листа. Потім натисніть кнопку «Відправити».