Як вибрати тушонку.

Виробники тушонки найчастіше випускають свій продукт лише з ароматом м'яса, в той час як у банку знаходяться тільки шматочки сої. Потрібно дотримуватися деяких правил, щоб не попастися на обман і купити справжню тушонку , а також розпізнати недоброякісний продукт.
Інструкція
1
Врахуйте, що якісна тушонка просто не може бути дешевою. М'ясо для тушонки уварюється приблизно на 40%. Це значить, що для приготування стандартної 338-грамової банки потрібно близько півкіло сирого м'яса. Ось і виходить, що хороша тушонка ніяк не може коштувати копійки.
2
Майте на увазі, що справжня тушонка, яка випускається відповідно до ГОСТу, повинна мати давно встановлене назва «Свинина тушкована» або «Яловичина тушкована». Інші назви продукту вказують на те, що тушонка виготовлена за технічними рецептами виробника.
3
Віддайте перевагу тушонці в скляних банках. Адже в такому випадку можна ретельно розглянути її вміст. У якісної тушонки повинні бути видні шматки м'яса темно-червоного кольору, які плавають в коричнюватому соку. Зверху повинен знаходитися шар білого або жовтуватого жиру. Подивіться на те, щоб банку була чистою, не мала патьоків. Кришка не повинна мати слідів іржі, усіляких ушкоджень і дефектів.
4
Якщо все ж ви змушені купити тушонку в жерстяних банках, ретельно огляньте її. Про вміст таких банок можна здогадуватися лише по зовнішньому вигляду упаковки. Потримайте банку в руках. Якщо в якомусь місці вона деформована, то краще її не купувати. Адже при пошкодженні порушується внутрішнє покриття, яке містить цинк, олово, нікель. При попаданні їх в організм людини можливе отруєння. Роздута банку - це зайвий доказ того, що продукт зіпсований.
5
Таким чином, металеві банки повинні бути герметично закупореними, а їхні кришки і денця - плоскими і увігнутими. До складу тушонки, яка створена за технічними умовами, можуть входити рослинні добавки. На кришці банки обов'язково повинна знаходитися інформація про виробника та код підприємства-виготовлювача.
6
Врахуйте, що в тушонці, яка приготована по держстандарту, повинно бути 56% м'яса і жиру, решта - це бульйон. М'ясні шматочки повинні бути приблизно по 30 грам кожен і виглядати одним великим шматком, який при витяганні з банки не повинен розвалюватися. В ароматі не повинні бути присутніми сторонні запахи. М'ясо має бути соковитим і не мати сторонніх присмаків. І ще один нюанс: на продукт не повинні потрапляти прямі сонячні промені. Від цього він може зіпсуватися раніше закінчення терміну придатності.
Зверніть увагу
Як вибрати якісну тушонку. • Назва продукту. Для справжньої тушонки ГОСТом передбачені назви "яловичина тушкована" і "свинина тушкована", але не "тушонка яловича" або "тушонка свиняча". Останні два варіанти, а також всілякі "м'ясо по-домашньому", "тушонка особлива" або "сніданок туриста", свідчать про велику самодіяльності виробника.
Корисна порада
У Росії тушонка завжди вважалася стратегічним продуктом, який стане в нагоді в будь-якій ситуації. Воно й зрозуміло - консервоване м'ясо прекрасно зберігається без холодильника і завжди готове для приготування. Але всяку Чи тушонку варто купувати? Останнім часом покупка тушонки перетворилася на своєрідну лотерею, дуже складно зрозуміти, що ж знаходиться всередині металевої банки.
Тушенка в нашій країні вважається стратегічним продуктом, оскільки консервоване м'ясо може довго зберігатися без холодильника, залишаючись готовим до вживання в будь-який момент. Але останнім часом в консервній банці все частіше можна зустріти недоброякісний продукт з вмістом соєвого білка або включеннями хрящів і судин. Є кілька простих правил, дотримання яких допоможе покупцю вибрати хорошу тушонку.

Стан упаковки

Зручно вибирати тушонку в скляному посуді, що дозволяє уважно розглянути вміст. У якісного продукту крізь скло добре видно шматочки м'яса. Вони повинні бути темно-червоного кольору, а сік в якому плавають - коричневатого. Зверху якісну тушонку зазвичай покриває досить великий шар твердого жовтуватого або білого жіра.Обратіте увагу на стан самої банки: вона повинна бути чистою, без патьоків. Зовнішня сторона кришки повинна бути без слідів іржі, а також пошкодження літографського, лакового або емалевого покриття (невеликі дефекти допускаються лише в області закаточного шва). Набагато частіше на прилавках можна зустріти тушонку, розфасовану в жерстяні банки. Про стан та якість їх вмісту можна судити за зовнішнім виглядом упаковки. Покрутіть її в руках. Якщо в якомусь місці виявиться деформація, краще утримайтеся від покупки, оскільки при пошкодженні жерсті відбувається порушення внутрішнього покриття, що містить цинк, олово і нікель. Їх потрапляння в організм може викликати отруєння. Також про псування продукту свідчить роздута банку.

Інформація про склад

Друк, нанесена безпосередньо на жерсть, є доброю ознакою. Ця операція складна за технікою і застосовується переважно на державних м'ясокомбінатах. Паперова етикетка повинна бути прокатаної клеєм по всій її площі. Якщо ж етикетка закріплена скотчем, прикріплена лише кількома краплями клею або відсутній зовсім, як тушонки можна засумніватися.
Незалежно від виду упаковки, не зберігайте тушонку під впливом сонячних променів. Від цього продукт зіпсується до закінчення терміну придатності.
Тушенка, виготовлена в суворій відповідності з ГОСТом, носить назву «Свинина тушкована »або« Яловичина тушкована ». Свідченням того, що виробник відступив від цього стандарту, може бути напис ТУ. Найгірший варіант - відсутність на банці обох з вищезазначених написів. При цьому виробник завідомо визнає невідповідність свого продукту існуючим стандартам.
Тушонку з птиці підробляють не часто, але в ній міститься багато шкурки і кісток.

Особливий шифр

Також якісну тушонку можна визначити за інформацією на кришці. У першому ряду прописана дата виготовлення продукту, у другому - асортиментний номер і номер зміни. У консервів вищого сорту разом з асортиментним номером (у свинини - 03, у яловичини - 01) ставиться літера «В». В останньому ряду значиться індивідуальний код виготовлювача, що складається з цифр і букв. «КП» означає харчову промисловість, «А» - м'ясну. Літер «К» означає плодово-овочеве господарство, «МС» - сільськогосподарське виробництво, про якість тушонки з цими знаками варто задуматися.