Як заморожувати журавлину. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Влітку, в період достатку овочів, фруктів і ягід, можна заготовити їх про запас для використання взимку. Сушка, консервування і заморожування продуктів дозволяють взимку надати організму відсутні вітаміни. Потрібно скористатися цією можливістю. Для того, щоб результат заморозки продуктів не розчарував, дотримуйтесь простих рекомендацій. Тоді й взимку ви зможете насолодитися смаком улюблених продуктів і побалувати себе і свою сім'ю.
Вам знадобиться
    • Клюква.
    • Махровий рушник.
    • Піддон для заморозки.
    • Морозильная камера.
Інструкція
1
Опустіть в воду перебрані ягоди журавлини. Акуратно перетріть ягоди руками, намагаючись не пом'яти їх.
2
Відкиньте ягоди на друшляк, щоб стекла вода.
3
Розстелите на столі чисте махровий рушник, розсипте на ньому ягоди, обсушити. Заморожуючи сухі ягоди, ви уникнете їх змерзання між собою.
4
Чисті сухі ягоди покладіть в піддон для заморозки так, щоб вони не торкалися одне одного. Якщо спеціального піддону немає, заморозити журавлину можна в контейнері, невисокою коробці.
5
Помістіть піддон в морозилку. Після того, як журавлина замерзне, пересипте її в щільний поліетиленовий пакет або контейнер і поставте в морозильну камеру на зберігання.
Зверніть увагу
Не використовуйте при заморожуванні тоненькі пакети. Поліетилен при зберіганні в морозилці стає крихким, є ризик порвати пакет і розсипати журавлину.