Як почистити м'які меблі в домашніх умовах.

Навіть найзаможніші верстви населення міняють м'яку меблі вкрай рідко, що вже говорити про тих, чий достаток дозволяє задовольнятися одним і тим же комплектом м'яких меблів не один десяток років. На жаль, наші крісла та дивани іноді брудняться. Те маленька дитина залізе на диван взутим в брудні чоботи, то під час святкового застілля що-небудь проллється на дорогу оббивку, то домашні тварини постараються - варіантів безліч. Але почистити м'які меблі в домашніх умовах можливо, використовуючи при цьому найдоступніші для будь-якого гаманця кошти.
Вам знадобиться
  • - засіб для чищення килимових поверхонь;
  • - таз з водою;
  • - поролонова губка;
  • - щітка для чищення килимів;
  • - пилосос.
Інструкція
1
Змочіть місця забруднення теплою водою за допомогою поролоновою губки.
2
Щоб почистити м'які меблі в домашніх умовах , розведіть один ковпачок миючого засобу в п'яти літрах води і ретельно вспеньте.
3
Нанесіть трохи піни на забруднені ділянки поверхні м'яких меблів. Потріть із зусиллям щіткою для чищення килимів. Проробляйте процедуру на решті ділянок забрудненої оббивки.
4
Приберіть залишки піни поролоновою губкою.
5
Щоб уникнути плям після висихання поверхні оббивки, рівномірно нанесіть залишилася після спінювання пінну масу на всю поверхню м'яких меблів. Ретельно потріть оббивку без зусилля поролоновою губкою або щіткою для чищення килимів.
6
Приберіть залишки піни з поверхні оббивки поролоновою губкою або щіткою.
7
Змочіть в чистій воді губку і протріть поверхню оббивки м'яких меблів.
8
Візьміть пилосос і гарненько пропилесосьте оброблену поверхню, щоб зменшити кількість вологи на вичищеною поверхні. Якщо в кімнаті досить тепло і сухо обробку пилососом можна скасувати. В іншому випадку існує ризик загнивання текстильних частин м'яких меблів, що призведе до її псування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZSb_h-4R024