Як відключити центр забезпечення безпеки. відключення служби безпеки.

Центробеспечениябезопасности - Це компонент операційної системи Windows, який забезпечує безпеку його роботи. В процесі його роботи, в режимі реального часу здійснюється захист від шкідливих програм, безпека при роботі в середовищі інтернет, управління параметрами облікових записів системи та ін.
Інструкція
1
Виникають ситуації, коли цей центр необхідно відключити, зробити це можна двома способами.Центробеспечениябезопасности можна відключити, внісши деякі зміни в реєстр Windows.Откройте головне меню «Пуск», двічі клацніть по пункту «Виконати ...». У відкрилася командному рядку введіть Regedit та натисніть кнопку OK.
2
Буде запущена утиліта «Редактор реєстру». Перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServiceswscsvc. Двічі клацніть по параметру Start і надайте йому значення «4». Збережіть налаштування і закрийте вікно реєстру.
3
Іншим способом відключення центру є відключення відповідної служби.Откройте меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, виберіть «Адміністрування», потім «Служби».
4
Буде відкрито вікно, в якому представлений список всіх встановлених на комп'ютері служб. Знайдіть у цьому списку рядок « Центр забезпечення безпеки », виділіть її, на панелі інструментів натисніть кнопку «Відобразити вікно властивостей». Перейдіть у вкладку «Загальні», у випадаючому списку «Тип запуску:" виберіть "Відключено» і натисніть OK.
5
Дуже часто, причиною відключення даного центру є часта поява спливаючих підказок, які можуть заважати роботі. В системах Windows 7 і Windows Vista є можливість прибрати повідомлення без відключення самої служби.Пользователям Windows 7 необхідно відкрити Панель управління, потім вибрати пункт «Значки області повідомлень» і ввести відповідні налаштування.
6
Якщо ви використовуєте Windows Vista, то відкрийте « Центр забезпечення безпеки » подвійним клацанням на його значку в треї. В пункті меню «Зміна способу попереджень центром безпеки » виберіть «Не повідомляти й не відображати цей значок (не рекомендується)».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f2wAed5h5SQ
Центр забезпечення безпеки Windows є вбудованою функцією операційної системи. Відключення даної функції виконується стандартними методами, але має деякі відмінності в різних версіях OS.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури відключення центру безпеки .
2
Розкрийте вузол «Продуктивність і обслуговування» подвійним кліком миші і вкажіть пункт «Адміністрування».
3
Викличте контекстне меню елемента « Центр безпеки » кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
4
Перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна і виберіть пункт «Відключений» в спадному списку розділу «Тип запуску».
5
Зупиніть роботу центру в поточній сесії натисканням кнопки «Стоп» в розділі «Статус служби» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK (для Windows XP).
6
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows Vista/7 натисненням кнопки «Пуск» і введіть значення services.msc в текстове поле рядка пошуку.
7
Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter і розкрийте службу « Центр забезпечення безпеки » в розпочатому каталозі подвійним кліком миші.
8
Вкажіть команду «Відключено» в спадному списку розділу «Тип запуску» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і введіть значення cmd в текстове поле рядка пошуку для виконання операції відключення повідомлень служби безпеки .
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Знайти» і викличте контекстне меню знайденого елемента cmd.exe кліком правої кнопки миші.
11
Вкажіть команду «Запуск від імені адміністратора" і підтвердіть свої повноваження введенням адміністраторського пароля у вікні запиту системи.
12
Введіть значеніеREG Delete HKCRCLSID {FD6905CE-952F-41F1-9A6F-135D9C6622CC} в текстове поле інтерпретатора команд Windows і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
13
Дочекайтеся появи нового діалогового вікна із запитом підтвердження та натисніть клавішу Y.
14
Дочекайтеся появи наступного вікна з повідомленням про успішне завершення операції і завершите роботу інструменту "Командний рядок" для застосування обраних змін (для Windows Vista/7).