Як облаштувати маленьку спальню.

Спальня в квартирі є тим самим місцем, куди приємно повертатися після трудового дня. Це тиха гавань, сприяє відпочинку і релаксації. Яка ж прикро, коли не виходить розмістити в ній всі життєво необхідні елементи через її невеликої площі. Однак облаштувати маленьку спальню все-таки можна.
Інструкція
1
Щоб облаштувати маленьку спальню слід ретельно продумати функціональність спальні: чи буде передбачена в ній робоча зона або буде доцільніше винести її в іншу кімнату, чи варто включати в оформлення спальні деякі предмети декору, які мають великі габарити або можна обійтися більш дрібними, але не менш значними елементами.
2
Зверніть особливу увагу на вибір шпалер для маленької спальні: вони повинні бути теплих світлих пастельних тонів, щоб візуально розширити простір кімнати.
3
Стеля побілите або пофарбуйте білою або інший світлою фарбою.
4
Для зорового розширення простору використовуйте дзеркальні панелі по обидві або одну сторони від віконної стіни. Це дозволить внести в простір спальні більше світла.
5
Вибираючи джерела освітлення, зупиніть вибір на центральній люстрі і декількох точкових світильниках, розташованих по периметру стелі. Якщо ви відмовилися від використання дзеркальних панелей, то можете використовувати дзеркальний фриз - він візуально збільшить площу стелі, і кімната буде здаватися більше.
6
Виміряйте вільний простір спальні, Вичертите попередньо план розташування майбутніх меблів в кімнаті, що дозволить вам підійти до покупки меблів раціональніше.
7
При виборі меблів відмовтеся від прікроватних тумб. Краще виберіть ліжко, в узголів'ї якої сконструйовані спеціальні полиці. В якості шафи для речей придбайте шафа-купе, який дозволить максимально раціонально розмістити всі необхідні вам речі.
8
Намагайтеся дотримуватися в спальні порядок: зайві речі будуть створювати ефект захаращеності простору.