Як знайти кореневу папку.

Часто в різних інструкціях при описі дій з файлами згадується «коренева папка», в якій треба щось знайти, видалити або навпаки помістити. Щоб відкрити цю саму папку , треба зрозуміти, що саме в цій інструкції слід вважати кореневої директорією. Залежно від відповіді на це питання і наявних інструментів способи відкриття можуть бути різні.
Інструкція
1
Визначте, що мається на увазі під кореневої папкою в вашому конкретному контексті. У загальному випадку кореневим каталогом можна вважати той, всередину якого вміщено всі решта підкаталоги, тобто розташований на самому верхньому рівні ієрархії папок. Наприклад, кореневої директорією диска C в ОС Windows вважатиметься папка з адресою "С:". Але якщо мова йде, наприклад, про грі, встановленої в папку з назвою WoW, яка знаходиться всередині папки games на диску С вашого комп'ютера, то кореневої папкою гри буде каталог з адресою С: gamesWoW.Аналогічним чином будуть розрізнятися і адреси кореневих папок, залежно від того, чи йде мова про кореневий каталозі веб-сервера, або вашого аккаунта на ньому, або одного з ваших сайтів на цьому акаунті.
2
Запустіть провідник Windows, якщо потрібно відкрити кореневу папку , розміщену на одному з дисків вашого комп'ютера, підключених до нього зовнішніх носіях або ресурсах локальної мережі. Це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш WIN + E або двічі клацнувши іконку "Мій комп'ютер" на робочому столе.Открить потрібну кореневу папку ви можете, послідовно розкриваючи дерево каталогів в лівій панелі провідника. Якщо мова йде про якомусь із дисків, то клацнувши відповідну іконку в лівій панелі, ви вже виконайте задачу відкриття його кореневої директорії. А якщо вам відома адреса потрібної папки, то замість переміщень по ієрархії каталогів, можете надрукувати його (або скопіювати і вставити) безпосередньо в адресному рядку провідника і натиснути Enter.
3
Запустіть ФТП-клієнт або файл-менеджер хостинг-провайдера, якщо потрібно відкрити кореневу папку вашого аккаунта на сервері. В ФТП-клієнті треба підключитися до ФТП-серверу використовуючи адресу, логін і пароль, які вам надає хостер. А якщо ви скористалися файл-менеджером, то це означає, що ви вже авторизувалися і підключилися до ФТП-сервера через веб-інтерфейс цієї програми. Щоб вийти в кореневу папку вашого аккаунта послідовно переходите на один рівень вгору, поки це буде можливо. Налаштування сервера не дозволять піднятися вище кореневої директорії аккаунта, тому остання з доступних вам папок і буде корневой.Еслі ви використовуєте якусь із публічних систем управління сайтом (наприклад, UCOZ), то відкриваючи файловий менеджер відразу потрапляєте в саму верхню в ієрархії доступних на вашому сайті папок. Це і є його коренева директорія.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-jwcsLOc54I
Кореневий папкою (кореневим розділом диска, коренем логічного розділу диска, root directory) прийнято іменувати послідовний каталог логічних характеристик всіх збережених в обраній групі файлів і папок.
Створення кореневої папки виконується в автоматичному режимі в процесі форматування розділу томи. Фізичне розміщення кореневого розділу відбувається за резервною копією FAT. Будь-який об'єкт кореня логічного розділу характеризується кількома 32- або 64-байтними послідовностями, в які входять: - шлях до «початку» обраного файлового об'єкта (адреса першого кластера); - ім'я об'єкта; - атрибути об'єкта (системний, прихований, архівний); - дата створення об'єкта; - час створення об'єкта; - розмір об'єкта і т.п.Структура диска, яка відображається провідником Windows, практично повністю взята з кореневої папкі.Наібольшій інтерес для користувача представляють наступні об'єкти кореневого розділу: - boot.ini - завантажувальний фал системи. Прихований. Необхідний для здійснення установки операційної системи і не підлягає зміні без крайньої необхідності; - pagefile.sys - при неможливості збереження окремих частин програм і файлів інформації в оперативній пам'яті комп'ютера, цей прихований файл призначається для розміщення необхідних даних; - hiberfil.sys - дозволяє використовувати функцію сплячого режиму, зберігаючи всі дані пам'яті комп'ютера на жорсткому диску при завершенні роботи і відновлюючи збережену інформацію при відновленні роботи; - recycler - прихована папка , призначена для збереження видалених даних; - System Volume Information - прихована папка , використовувана для збереження системного кеша і копій системного реєстру. Інформація цієї папки необхідна для здійснення процедури відновлення системи. Інформація від точках відновлення міститься в під папка х _restore {GUID} RPxSnapshot; - Documents and Settings - папка призначена для збереження даних користувача профілів.