Як очистити чергу друку на принтер. очистити чергу друку перед виходом.

Іноді в процесі експлуатації принтера виникають проблеми з друком, а саме, в пам'яті принтера «зависає» чергу сторінок, яка була відправлена за попередньої друку , зазвичай таке відбувається при роботі з мережевим принтером. В такому випадку відправка на принтер нового завдання стає неможливою.
Інструкція
1
Ця проблема вирішується видаленням наявної черги. Процедура видалення також допоможе, якщо необхідно просто скасувати запущене завдання на друк. Існує декілька способів удаленія.В найпростішому випадку достатньо натиснути на клавішу відміни на самому принтері. Зазвичай, після цього чергу на друк скидається автоматично.
2
Якщо стандартний спосіб не спрацьовує, спробуйте перезавантажити принтер. Вимкніть принтер і через деякий час знову ввімкніть.
3
Черга на друк можна спробувати скасувати через компьютер.Откройте «Панель управління» (в меню «Пуск» виберіть відповідний пункт) і виберіть пункт «Принтери і факси». У вікні, виберіть принтер, в контекстному меню натисніть пункт «Відкрити». З'явиться список документів, відправлених на друк. Виділіть потрібний документ і відмініть його, вибравши пункт «Скасування» у контекстного меню. Якщо потрібно видалити всю чергу, відкрийте меню «Принтер» і клацніть по пункту "Очистити чергу друку ».
4
Нарешті, можна написати спеціальний файл, який сам виконає всю необхідну работу.Откройте програму «Блокнот». Введіть в нього наступний текстnet stop spoolerdel% systemroot% system32spoolprinters * .shddel% systemroot% system32spoolprinters * .splnet start spoolerі збережіть під ім'ям DelJobs.cmd, попередньо вказавши тип «Всі файли» .Тепер запустите цей файл подвійним клацанням миші. Відкриється вікно виконання сценарію, по завершенні роботи, воно автоматично закриється.
Зверніть увагу
При роботі з мережевими принтерами необхідно пам'ятати, що пересічний користувач мережі може скасувати друк тільки документів, відправлених з його комп'ютера. Для видалення всієї черги необхідно або володіти правами адміністратора, або звернутися до адміністратора мережі.
При стандартних налаштуваннях операційної системи Windows вікно стану принтера з'являється поруч з годинником в системному треї відразу, як тільки документи були відправлені на друк. Однак бувають ситуації, коли необхідно відмінити друк документів, які очікують своєї черги. На цей випадок в системі Windows передбачені спеціальні можливості.
Інструкція
1
Якщо вам терміново знадобилося очистити чергу друку, двічі клікніть на значок принтера. Ви побачите відкрилося вікно стану друку, в якому у вигляді переліку будуть перераховані всі документи, відправлені на даний принтер. Зайдіть в меню «Файл» і вкажіть у ньому команду «Очистити чергу друку». При цьому всі документи, печатку яких ще не зроблена і тільки очікується, будуть видалені з черги. Принтер при цьому додрукує поточне завдання і зупиниться.
2
Відповідною командою меню «Файл» можна і призупинити друк всіх документів, що знаходяться в черзі. Це може бути корисним, коли необхідно якийсь час, щоб у переліку завдань знайти єдиний документ, друк якого потрібно скасувати. При цьому очистити чергу друку повністю не потрібно.
3
В цьому ж вікні задач для друку можна призупинити або скасувати друк конкретного документа з переліку. Для цього натисніть на нього правою кнопкою миші і в випадаючому списку виберіть відповідну команду. Команда скасування або призупинення друку буде застосована тільки до обраного документу. Решта завдань з переліку будуть як і раніше виконуватися. Якщо стандартні команди не допомогли очистити чергу друку, скористайтеся наступними можливостями системи. Зайдіть в «Панель управління» в параметр «Адміністрування». Виберіть пункт «Служби» і запустіть його. Ви побачите перелік всіх запущених служб. Перейдіть вниз і знайдіть «Диспетчер друку». Натиснувши на нього правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Запустити знову».