Як робити малюнки для манікюру.

Манікюр - це невід'ємна частина для створення повноцінного образу, жіночі руки завжди привертають увагу чоловіків, а особливо доглянуті і красиві руки, є предметом захоплення. Малюнки для манікюру , це хороший спосіб, залишити акцент на своїй індивідуальності. Не обов'язково мати довгі нігті, короткі нігті теж можуть виглядати красиво, а при додаванні малюнків ще більш витончено.
Інструкція
1
У кожної жінки, при гарному настрої і впевненості в собі, виникає величезне бажання чимось себе побалувати. Відмінний спосіб - це зробити привабливий яскравий манікюр.
2
Їли є можливість, то можна скористатися послугами майстра, але можна поекспериментувати і зробити малюнки самої.
3
Можна скористатися тонким пензлем, вимальовуючи на нігтьової пластини нехитрі орнаменти, малюнки не обов'язково повинні бути однакові, це навіть створить якусь загадковість.
4
Одна з найстаріших технік манікюру - це малювання голочкою, коли на свіжий шар лаку голкою наноситься лак іншого кольору, одночасно змішуючи їх і виходять витончені неповторні разводи.Можно спробувати обидві техніки в одному малюнку і результат виявиться фантастичним.
5
Для виконання малюнка пензликом, потрібно використовувати професійні акрилові фарби або прості лаки для нігтів. Придбати акрилові фарби можливо в тих же магазинах, де продаються прості лаки для нігтів. Вони продаються в тюбиках, не варто купувати відразу цілий набір, якщо ви ще не впевнені в своїх можливостях, можна придбати пару фарб різних відтінків. Ну, а потім, коли цей процес захопить вас, докупити відсутні кольору.
6
Голка, це хороший варіант для вимальовування сердечок, квіточок, хвилястих і прямих ліній. Голкою простіше виконувати малюнки, тому для початківців це найкращий варіант. Такі малюнки виглядають дуже красиво і прості у виконанні, головне підібрати добре поєднувані кольори, тоді результат не змусить про себе чекати.
7
Також модно спробувати зобразити малюнки на нігтях за допомогою гелієвих ручок. Таким способом не важко можна намалювати хрестики-нулики, павутину і або що-небудь написати.
8
Перед цим, потрібно нанести безбарвний або світлий лак, створюючи цим основу для свого манікюру, і щоб гелієва ручка краще ковзала, не створюючи при цьому незручностей.
9
Після висихання малюнка, його треба покрити безбарвним лаком, так як гелієва ручка швидко зітреться, не давши вам можливості насолоджуватися вашими результатами творчого труда.Откройте в собі нові можливості!