Як зробити буклет. Як зробити рекламну брошуру.

Рекламний буклет - це один із самих найпростіших способів представити споживачеві зовнішній товарний вигляд і характеристики рекламованої лінійки продукції. Але щоб буклет був максимально привабливим і спонукає на покупки, його потрібно оформити належним чином.
Інструкція
1
Кожен рекламний буклет складається з трьох основних частин. Це візуальний ряд, контактна інформація підприємства і інформаційний блок. Розглядаючи дизайн буклета, ми звертаємо увагу на логотип компанії, її контактну та текстову інформацію і на графічні матеріали.
2
Про дизайн буклетів. Якщо дизайн буклета не приваблює людини, що тримає його в руках, то такий буклет першим ділом відправляється у відро для сміття або в сміттєпровід. Фахівці з цього питання провели дослідження, і дійшли висновку - рекламна поліграфія повинна бути приємною в оформленні та на дотик, містити інформацію, здатну людину зацікавити. Все разом і становить дизайн буклета.
3
Про колірних рішеннях. Незважаючи на поширеність повнокольорового способу, є й інші способи друку, не менш ефективні. Припустимо, у вашій компанії існує свій стиль, оптимально підібраний до вашої продукції. В такому випадку, хорошим вирішенням проблеми вибору способу друку буде двосторонній друк в кольорах вашого фірмового стилю (2 + 2). Використовувати в такій ситуації потрібно кольору за шкалою, званої Panton. Така технологія - відмінний вибір для друку рекламних буклетів, що містять текст, логотип і деяку інформацію, представлену у вигляді графіків і таблиць.
4
Можна скористатися способом друку дуотоном. Це процес друку з використанням двох кольорів. Зазвичай це чорний і кольоровий. Якщо продукцію потрібно зобразити у вигляді фотознімків, тут буде доречною двосторонній друк полноцветом (4 + 4). Але, в будь-якому випадку, перш ніж визначитися з квітами, проконсультуйтеся з хорошим дизайнером, який підкаже вам правильний хід розв'язання задачі вибору оформлення і колірного рішення.
5
І останнє - тираж. Чим більше тираж, тим менше вартість одного буклету. Краще замовляти дещо більше копій, ніж спочатку потрібно. Якщо тираж швидко розійдеться, доведеться витрачати гроші ще й на додрукування, а це не так вже дешево. Також врахуйте, що великі тиражі зазвичай друкують на високоякісних поліграфічних машинах офсетним друком. А от маленькі друкують на чому вийде. Відповідно, якщо у вашого буклету невеликий тираж на непоказною папері і з кульгавою якістю, потенційного покупця він навряд чи зацікавить. Що у нас виходить? Вибір тиражу - це не менш важлива справа, ніж вибір колірного рішення і рекламних текстів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e0B3PJoktuQ