Як зробити навушники своїми руками. Як зробити динамік з підручних засобів на телефон.

Деякі любителі прослуховування музики у вечірній час іноді стикаються з поломкою своїх навушників. Вельми неприємно постійно купувати нові навушники . Найпростіший вихід зі сформованої ситуації - перестати слухати улюблені композиції у вечірній час або не засинати, але не так просто відмовитися від сну або від задоволення, який отримує меломан. Найбільш вигідним рішенням буде збірка навушників з залишилися в цілих примірниках.
Вам знадобиться
  • Неробочі навушники, паяльник, ножиці, ізолента.
Інструкція
1
Як правило, з пари навушників постійно ламається тільки один, відповідно, інший завжди буде цілий. Немає сенсу викидати один з робітників навушників. Доклавши трохи зусиль можна зібрати власні навушники . Якщо ваші навушники не працюють тільки через перегнутого кабелю, можна замінити основний штекер новим або спробувати доробити вже наявний.
2
Скористайтеся тонкими ножицями або гострим ножем, щоб зняти пластмасову частину зі штекера. Зачистіть дроти, запам'ятайте їх позицію під час очистки штекера від пластмаси. Після очистки штекера спробуйте припаяти дроти до роз'ємів штекера. Запам'ятайте, найкраще віддається сигнал по дротах, які були спаяні, а скорочення дроти втрачають частину сигналу при передачі. Зверніть увагу, що з'єднуючи два дроти, ви повинні переконатися, що вони мають один колір.
3
Якщо поломка виникла в самому навушнику, можна його замінити іншим, наприклад, з іншої зламаною пари. Якщо дроти Відпаяв від самого динаміка, їх також легко можна припаяти. Варто відзначити, що не варто плутати лівий і правий динамік при їх заміні. Якщо у паяльника занадто товсте жало, можна купити аналогічне і просто-напросто сточити його. Чим менше діаметр жала, тим менше вихідна потужність паяльника.
4
Після того, як робота навушників була повністю відновлена, вам залишається перевірити їх на будь-якому музичному пристрої.
Гарнітура найчастіше використовується з мобільним телефоном або плеєром. Буває вона різна за вартістю і якістю: від недорогого до навороченою і нашпигованою останніми розробками в галузі електроніки. Тут вибір цілком падає на ваші плечі і голову. Але можна поступити простіше, і навіть не мучитися вибором в магазині. Зберіть свою гарнітуру . Це зовсім не так складно, як могло здатися на перший погляд.
Вам знадобиться
  • - перехідник;
  • - провід;
  • - изолента;
  • - паяльник;
  • - мікрофон;
  • - динамік.
Інструкція
1
Візьміть для впевненості стару гарнітуру . Навіть необов'язково, щоб вона підходила до стандартного роз'єму вашого телефону. Для цієї мети послужить перехідник, який необхідно придбати або відкопати в своїй скарбниці. Він потрібен для того, щоб в наслідок ви могли підключати вже будь-які навушники. Можна використовувати перехідник, який часто йде в комплекті з певним плеєром.
2
Візьміть перехідник і відріжте ту частину, яка повинна вставлятися в плеєр. Що з'явилися дроти (їх має бути три) вам необхідно зачистити, тобто зрізати ножем або ножицями верхню плівку. Потім займіться самої гарнітурою.
3
Розберіть те місце, де у гарнітури знаходиться мікрофон, кнопка звуку та/або кнопка виклику. Провід, який відходить до навушника, відріжте так, щоб було видно кінчики проводів. Тобто не ріжте під корінь.
4
Далі йде процес спайки. З'єднуйте дроти, орієнтуючись на колір. Вони повинні бути ідентичними. Червоний споювати з червоним, білий з білим і т.п. Поєднавши дроти, обмотайте їх ізоляційною стрічкою. Це необхідно як для міцності конструкції, так і для вашої безпеки.
5
Спаяні дроти укладіть назад у мікрофонну «коробочку». Приєднаєте будь-які навушники, і все готово. Насолоджуйтеся якістю звуку і усвідомленням того, що це маленьке чудо техніки ви зібрали своїми руками.
6
Рекомендації по налаштуванню роботи бездротової гарнітури і телефону: Секрет простий. Всі пристрої (і телефон, і гарнітура) повинні бути включени.На своєму телефоні запустите в меню bluetooth пошук пристроїв. Одночасно з цим натисніть кнопку включення гарнітури, поки не загориться індикатор. Переконайтеся, що він горить постійно, а не блимає. Телефон повинен знайти гарнітуру і з'єднатися з нею. Якщо цього не сталося відразу, просто повторіть пошук пристроїв з вже включеною гарнітурою.
Зверніть увагу
Ця гарнітура за своїми характеристиками нічим не відрізняється від покупної, тому ви без страху можете налаштовувати гучність і еквалайзер так, як вам подобається.
Корисна порада
Можливості використання гарнітури не обмежуються тільки дротяними її видами. Користувачі поступово переходять на бездротової вид зв'язку. Хоча тут, як кажуть, на любителя!