Як встановлювати стельові плінтуса.

При слові «плінтус» погляд будь-якої людини мимоволі прямує вниз, на підлогу. І донедавна це було абсолютно справедливо. Раніше під плінтусами малися на увазі дерев'яні рейки, прикріплені між підлогою і стіною і службовці для приховування дефектів, що утворилися при поклейке шпалер або настилі лінолеуму. Сьогодні на ринку будматеріалів представлений величезний асортимент різноманітних плінтусів.
Інструкція
1
Монтаж поличних плінтусів відбувається за допомогою клею. Купіть 2 тюбика акрилового герметика і спеціальний пістолет. Вирівняйте місця приклеювання плінтуса на стелі і стінах. Перепади висоти повинні бути не більше 2 мм, перевірити це можна рівнем.
2
Підготуйте плінтус до монтажу. Для стикування плінтуса в кутах розріжте його під кутом в 45 градусів. Головне - не помилитися з тим, який (лівий або правий) кут вам необхідний.
3
Закрийте місця стиків і утворилися між поверхнею і плінтусом щілини герметиком. Для цього треба видавити трохи клею і розгладити його мокрою рукою, заповнюючи таким чином всі стики. Дайте клею просохнути.
4
Пофарбуйте стелю і плінтус. У підсумку стелю і плінтус будуть виглядати єдиним цілим, без швів і стиків.
5
Підберіть стельові аксесуари, гармоніюють по стилю і кольору з ваші стелею і плінтусом. Справу зроблено! Приміщення придбало закінчений і сучасний вигляд.
Корисна порада
Спочатку поличні плінтуса були придумані, як і їхні підлогові «колеги», не для краси, а для того, щоб закамуфлювати нерівності стиків. Крім того, вони прекрасно оберігають місця сходження стін і стелі від тріщин і різного роду змін; В наші дні стельові плінтуса також служать чудовою прикрасою інтер'єру. Для їх виготовлення завжди застосовуються міцні матеріали (зазвичай полістирол або поліуретан) високої якості. Пластикові поличні плінтуса вражають своєю різноманітністю. Вони можуть імітувати ліпнину, дерево і багато інших матеріалів, тому їх застосовують в приміщеннях самого різного виду та призначення.