Як робити з молока сир. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

В старовину власники корів і кіз самі готували різні молочні продукти. Зараз навіть сільські жителі в основному їх купують, благо вибір в магазинах досить великий. Але можна спробувати зробити сир за традиційним рецептом, особливо якщо у вас є можливість брати молоко безпосередньо у молочниці. Якщо у вас скисло молоко, куплене в магазині - сир можна зробити і з нього.
Вам знадобиться
    • молоко;
    • сметана;
    • кухлик;
    • каструля;
    • мішечок з тканини.
Інструкція
1
Охолодіть молоко. За старих часів це зазвичай робилося в погребі, але цілком підійде і сучасний холодильник. Якщо у вас просто стояло в холодильнику молоко і скисло - не турбуйтеся. Якщо воно стояло недовго, то для сир а воно підійде (особливо якщо в посудині з молоком утворився досить щільний згусток).
2
Якщо ви готуєте сир з звичайного, не закислого молока, покладіть в нього закваску. Досить 1-2 столових ложки сметани. Поставте молоко в тепле місце і дайте пристрою закисне. Найголовніше - визначити готовність, але це можна зробити тільки експериментальним шляхом. Не турбуйтеся, якщо в перший раз у вас вийде недоквашенное або переквашенное молоко. У першому випадку сир а вийде трохи, але він буде досить смачним. У другому випадку сир може вийти занадто кислим.
3
Вийміть згусток, покладіть його в кухлик. Ковшик помістіть в каструлю з гарячою водою так, щоб варити можна було на водяній бані. Зробіть середній вогонь і проваріть згусток.
4
Вилийте вміст ковшика в тканинний мішок. Мішок відіжміть і дайте сироватці стекти. Час залежить від того, якої консистенції сир ви хочете отримати. В принципі, він вже готовий, але якщо ви залишите сироватку стікати на ніч, сир буде більш сухим і розсипчастим.
5
Таким же способом можна приготувати сир з кислого молока або кефіру. В цьому випадку закваску класти не потрібно.
Зверніть увагу
Для сиру придатне молоко, яке скисло зовсім недавно. Якщо у вас в холодильнику кілька тижнів стоїть забута пляшка молока або кефіру, сир з нього робити не варто. В якості закваски можна використовувати кефір та інші кисломолочні продукти.Для приготування сиру переважніше керамічний посуд. Можна використовувати і емальований. Алюмінієвий посуд не годітся.Молоко з закваскою поставте в тепле місце, але не під прямі сонячні промені.
Корисна порада
За старих часів для виготовлення сиру зазвичай використовували лляні мішечки. Зараз можна зробити і капронову. Його можна використовувати багато разів, і стирається він легше льняного.