Як зменшити в розмірі джинси. Як зменшити джинси на один розмір.

Якщо ви купили джинси у вечірній час доби, коли тіло трохи набрякле, а з ранку виявили, що вони трохи завеликі, то не варто зневірятися. Великі за розміром джинси можна трохи зменшити, а от з малими речами, на жаль, нічого вже зробити не можна. Щоб підкоригувати розмір, можна вибрати оптимально відповідний для вас спосіб.
Інструкція
1
Джинсова тканина сідає при пранні в гарячій воді. Налийте окріп в глибокий таз і опустите джинси на 10-15 хвилин, порошок не додавайте, інакше колір матеріалу зблякне. Поки джинси отмокают в окропі, підготуйте ємність з холодною водою. Швидко вийміть штани з окропу і помістіть в холодну воду на кілька хвилин. Після чого відіжміть річ і просушіть. Зазвичай матеріал сильно мнеться, а щоб пропрасувати джинсову тканину без особливих зусиль, включите функцію "пар" на прасці. Можете приміряти джинси і оцінити результат, головне не перестаратися, інакше ви просто не зможете надіти річ.
2
Коли потрібно сильно зменшити розмір джинсів, наприклад, після схуднення, то гаряча вода явно не допоможе. Визначтеся з потрібним розміром і зробіть позначку на внутрішній стороні джинсів. Заводські шви поки не розпорювали - це можна зробити трохи пізніше. Прошийте відмічені місця на швейній машинці, краще зробіть подвійний шов, потім розпустіть заводські шви. Обробіть оверлогом краю матеріалу, щоб вони не распушаются. Виперіть штани в теплій воді і можете приступати до шкарпетці. Таким методом можна не тільки вшити штани, а й підкоригувати проблемні місця, підшитий тільки в якомусь певному місці.
3
Якщо ви з шиттям абсолютно незнайомі, а прати їх у гарячій воді боїтеся - зверніться до будь швейне ательє. Вам зменшать розмір до необхідного, притому робота буде зроблена якісно і професійно. Домогтися аналогічного результату в домашніх умовах дуже складно, адже джинсова тканина щільна і її важко прошивати на машинці не маючи навичок. Але якщо ви зі швейною машинкою на «ти», значить, у вас все повинно вийти і без допомоги професіоналів.
Корисна порада
Не поспішайте зменшувати джинси в розмірі, особливо якщо недавно їх купили. З часом вони можуть дати усадку і без застосування додаткових методів.
Але навіть якісні джинси мають властивість розтягуватися після шкарпетки. Чоловікам рекомендується купувати джини свого розміру, а от жінкам для довгої шкарпетки необхідно вибирати їх на 1-2 розміри менше. Але не переборщіть: занадто вузькі джинси створюють тиск на внутрішні органи, що уповільнює процес кровообігу і згодом може привести до різних захворювань.
Інструкція
1
Тому вибирайте джинси , насамперед, зручні, а в разі, якщо вони розтягуються і розлучатися з ними не хочеться, дотримуйтеся ряду порад: Поперіть джинси в пральній машинці, а потім висушіть в гарячій сушці. Нормальні джинси неодмінно дадуть усадку. Якщо гарячої сушки немає, то після прання обполосніть їх холодною водою і, не скручуючи і не стискаючи, повісьте в вертикальному положенні. Головний девіз джинс: часте прання - запорука гарного вигляду;
2
Розпоріть джинси по бічних швах (якщо є навик в шиття, а якщо ні, то краще зверніться в ательє), намітьте дрібному з виворітного боку ширину, яку хочете отримати, потім змітайте нитками. Після примірки, якщо ширина влаштовує, відріжте все зайве і акуратно прострочіть;
3
Не носіть одні джинси занадто часто: для запобігання природного розтягування придбайте кілька пар джинс. Поперемінно міняючи одні джинси на інші, ви дозволите зберегти їх «заводський» вид надолго.После прання, коли джинси трохи посідали, гладьте їх у вологому стані. Злегка вологі джинси після прасування знову розтягнуться і ефекту від прання не вийде.
Зверніть увагу
У гардеробі будь-якої людини, від мільйонера до простого службовця, можна знайти, як мінімум, одну пару джинс. Основний козир джинс - практичність і комфортність в носінні - став вирішальним при виборі їх мільйонами і мільйонами чоловіків і жінок по всьому світу.