Як приготувати квас. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Літо в самому розпалі. На кожному розі продають морозиво, освіжаючі напої і, звичайно ж, квас . Квас миттєво тамує спрагу, він містить велику кількість вітамінів і покращує травлення. А також цей продукт можна використовувати і в приготуванні холодних страв: окрошки, свекольника і ряду національних страв. Будь-яка господиня повинна вміти готувати квас в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • Для закваски: 1/2 булки житнього черствого хліба
  • 30 г свіжих або 2 чайних ложки сухих дріжджів
  • 1/4 склянки цукру
  • вода.
  • Для квасу: 1 столова ложка сухого квасу
  • 3 столових ложки цукру
  • 7 штук родзинок
  • шматок чорного хліба (можна обійтися без нього)
Інструкція
1
Для приготування звичайного квас а візьміть? булки житнього хліба і наріжте на шматочки, обсмажте в духовці при температурі 250 градусів. Уважно стежте за хлібом, не дайте йому підгоріти.
2
Як приготувати за квас ку. На трилітрову банку візьміть приготований хліб, 30 г свіжих або 2 чайних ложки сухих дріжджів і? склянки цукру. Дріжджі змішайте з цукром і водою, щоб вони «піднялися». Після цього додайте хліб і залийте всі інгредієнти водою (краще фільтрованої, підігрітою, але, у жодному разі, не кип'яченою) і поставте на 3 дні на сонці, щоб за квас ка бродила.
3
На получившейся за квас ке поставте квас : для цього візьміть 1 столову ложку сухого квас а (продається в магазинах), 3 столові ложки цукру (для любителів солодкого квас а можна покласти 4 ложки), родзинки - приблизно, 7 штук, якщо є чорний хліб - киньте шматочок.
4
Все вищеперелічене продукти покладіть в за квас ку і залийте водою. Поставте на сонці (краще ставити на вікно). Якщо погода сонячна, то квас буде готовий вже на наступний день. При похмурій погоді зливайте квас через день. Готовий квас злийте через сито і поставте в холодильник.
5
В за квас ку знову можна класти всі інгредієнти, і, таким чином, ставити квас кожен день. За квас ки в банку повинно бути не більше? емкості.Сначала за квас ка буде слабка, але чим частіше ставити квас , тим він буде ядренее.
Корисна порада
Якщо ви не будете робити квас тривалий час, то закваску можна зберегти таким чином: злийте її в маленьку банку і приберіть в холодильник. коли ви знову захочете приготувати квас, то дістаньте закваску, вилийте її в трилітрову банку, покладіть 3 ложки сухого квасу, 3 ложки цукру і черствий чорний хліб і залийте водою до половини банки. Поставте на сонці для бродіння. Через 3 дня злийте воду і використовуйте «Витрати» закваску за призначенням.