Як плести ланцюжка.

Вузькі ланцюжка різної довжини - універсальне прикрасу. Одягнувши кілька коротких різнокольорових ланцюжків на зап'ясті, ви створите набагато більший акцент за допомогою яскравих кольорів і несподіваних переходів. А довга вузька ланцюжок, кілька разів загорнута навколо шиї, стає шикарною альтернативою бусам. І не важливо, з чого вона зроблена: з металу, скляних намистин або дрібного бісеру.
Вам знадобиться
  • Бісер різних кольорів;
  • Тонка волосінь
Інструкція
1
Для першої ланцюжка використовуйте бісер тільки одного кольору. Важливо, щоб усі бісеринки були однаковими за розміром, інакше ланки ланцюжка будуть нерівними і некрасивими. Відріжте шматок волосіні завдовжки 60-70 см. Візьміть обома руками кінці. На правий кінець надіньте чотири бісеріни заздалегідь обраного кольору. Дотягніть їх до середини волосіні.
2
Другим кінцем пройдіть останню з набраних бісерин в зустрічному напрямку, щоб вийшов ромб. Затягніть його, щоб волосінь не виднілася між бісерінамі. Зверніть увагу, що кінці помінялися місцями. Той, що був справа, виявився зліва, і навпаки.
3
Одягніть на правий кінець чотири бісеріни, підтягніть до вже готового ромбу. На лівий кінець наберіть три, пройдіть в зустрічному напрямку останню бісерину, надіти на правий кінець. У вас вийшов своєрідний еліпс. Затягніть його, не спотворюючи форму і не зміщуючи вже сплетений ділянку. Кінці волосіні знову помінялися місцями.
4
Наберіть на правий кінець дві бісеріни, а на лівий одну. Знову пройдіть лівим кінцем крізь крайню бісерину праворуч, знову затягніть. Чергуйте в ланцюжка ланки-ромби і ланки-еліпси, набираючи на правий кінець то по дві, то по чотири бісеріни.
5
Коли волосінь закінчиться, відріжте ще один шматок. Зв'яжіть кінці старого і нового шматків ткацьким вузлом. Продовжуйте роботу, поки не сплете ланцюжок потрібної довжини. Зупиняйте роботу кожні півгодини, щоб дати очам відпочинок, порухатися, розім'яти спину.
6
Сплетіть ще одну таку ланцюжок, змінивши колір або створивши малюнок. Якщо вам потрібен орнамент, то попередньо прорисуйте його ескіз на папері кольоровими олівцями. Не створюйте схему в процесі роботи, особливо на початковому етапі: якщо щось не заладиться, доведеться розпускати, починати заново. Пожалійте себе, заощаджуйте собі час і сили.