Як відновити пароль ящика. Як встановити логін і пароль ящика.

12-значні паролі на електронну пошту вже давно нікого не дивують, адже дуже багато інформації концентрується саме в наших електронних ящиках. Багато платіжні системи розпізнають користувачів тільки за рахунок поштової скриньки і пароля, який на нього ж і висилається. І іноді ми їх забуваємо. Відновити ж пароль електронного ящика - справа неважка.
Вам знадобиться
  • - Стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - Работающее підключення до мережі інтернет
Інструкція
1
Завантажте сайт домена, на якому знаходиться ваша електронна пошта. Знайдіть вікно логіна в вашу пошту і знайдіть посилання, зроблену для тих, хто забув пароль. Натисніть її.
2
Якщо такої посилання немає, то введіть ваш логін і будь пароль. Система виведе вас на діалогове вікно з вибором або відновити пароль, або ввести його ще раз. Виберіть перше.
3
При створенні вашої поштової скриньки ви вказували контрольне запитання, який повинен тепер з'явитися перед вами. Вкажіть точну відповідь, яка була вказана вами, коли ви заводили поштовий ящик.
4
У разі збігу відповіді з тим, що був заданий вами спочатку, відкриється вікно, в якому вам буде запропоновано завести новий пароль. Здійсніть дану дію і зайдіть на ваш ящик з новим паролем.
5
У випадку, якщо ви не змогли згадати відповідь, зв'яжіться з адміністрацією вашого домену. Пам'ятайте про те, що ви повинні довести їм у своєму листі, що саме ви маєте унікальне право на використання вашої електронної поштою. Вкажіть якомога більше інформації про те, коли останній раз використовували ящик і саме ті дані, які вказували при процедурі реєстрації.
6
Чітко їх дотримуйтесь, які ви отримаєте, і надавайте адміністрації сайту всю інформацію, яку вони вважатимуть потрібною і важливою.
Зверніть увагу
Намагайтеся вказувати реальні дані про себе при реєстрації і не ставте прості контрольні питання. Так ви убезпечите себе від злому.
Корисна порада
Секретний питання має бути несподіваним і незвичайним, можливо він навіть не буде прямим відповіддю на питання, але буде легкий до запам'ятовування для вас.