Як перевірити якість ікри.

Ікра з давніх пір і до цього дня вважається вишуканими ласощами. В ікрі, як у жодному іншому продукті міститься велика кількість білка - майже третина, тому ікра багата амінокислотами і легко засвоюється нашим організмом. На сьогоднішній день існує велика ймовірність того, що вам можуть продати неякісну чорну й червону ікру, причому як в супермаркеті, так і на ринку. Спробуйте розпізнати воістину якісний товар і насолоджуватися божественним делікатесом, який не тільки дуже смачний, але і, безсумнівно, корисний.
Інструкція
1
Якщо червона ікра упакована в прозору скляну тару, то її якість можна визначити за зовнішніми ознаками. Ікринки першого сорту повинні бути однакового кольору і розміру, цілі, не сухі і не злиплі.
2
Купуючи ікру в жерстяних банках, обов'язково переконайтеся, що вона не бовтається всередині і не переливається, а щільно заповнює баночку без пустот.
3
При покупці червоною ікри на вагу, зверніть увагу на розсипчастість ікринок. Якщо ікринки не прилипають один до одного, а легко відділяються - можна сміливо купувати. Якщо ж вони злиплися і мають лопнули зерна - краще утриматися від покупки такої ікри.
4
Якість ікри можна розпізнати за смаковими якостями. Неякісна ікра гірчить і кислить, має смак згірклого жиру. Сторонній смак може бути присутньою через додавання в ікру заборонених консервантів. Занадто слабка або занадто щільна оболонка ікринок, а також наявність зайвої рідини говорить про низьку якість риби.
5
Купуючи ікру, зверніть увагу на терміни виробництва. Якщо на банці з ікрою вказано що вона була зроблена в грудні місяці, це говорить про те, що ікру виготовили із заморожених ястиков або перефасували. Така ікра не є якісною, так як ікру видобувають в липні-серпні і відразу консервують.
Зверніть увагу
Купуючи чорну ікру, зверніть увагу на виробника. Якщо на упаковці вказано, що ікра виготовлена в Московській області або Санкт-Петербурзі - будьте впевнені, що це фальсифікат. Так як вся знаменита чорна ікра виготовляється всього на декількох заводах Волгограда, Астрахані та Калмикії.
Корисна порада
Червона ікра корисна всім без винятку, особливо рекомендовано годувати червоною ікрою людей, які перенесли важкі хвороби. Так як в червоній ікрі міститься велика кількість легко засвоюваного білка, адже саме він допомагає в будівництві нових клітин організму. Допомагає повернути сили і бадьорість.