Як передати файли в інтернет.

Найчастіше ми хочемо поділитися тим, що є у нас з нашими друзями, родичами або просто знайомими. У поштових серверів існує обмеження за розміром файлу для пересилання, і тут нам на допомогу приходять безкоштовні файлообмінники, приймаючі файли певного розміру на зберігання. Звичайно, при завантаженні файлів дуже великого розміру ми повинні платити, але якщо розбити файл на кілька архівів, можна користуватися ними безкоштовно і ефективно.
Вам знадобиться
  • - Стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - Работающее підключення до інтернету
Інструкція
1
Запустіть браузер, за допомогою якого ви здійснюєте роботу в інтернеті. В поле "адресна рядок" введіть адресу файлообмінника, на який ви хочете завантажити файл.
2
Відкрийте меню "Пуск" і перемістіть файли, які ви хочете переслати. Виділіть їх все курсором і натисніть правою кнопкою миші на один з них. У меню, натисніть на "Створити архів". У діалоговому вікні натисніть на кнопку "Встановити пароль", якщо це вам потрібно.
3
Введіть пароль для архіву і запам'ятайте його. Після цього дочекайтеся завершення створення архіву, переконайтеся що розмір архіву менше ніж верхня межа розміру файлів для файлообмінника, на який ви вирішили його завантажити.
4
Перейдіть на браузер. На сторінці файлообмінника знайдіть посилання "Завантажити файл" і натисніть на неї. У вікні, завантаження файлу натисніть на кнопку "Обзор".
5
Знайдіть архів, який ви створили, і виберіть його курсором. Натисніть кнопку "відкрити".
6
Якщо ви проробили все вищевикладене вірно, повинен з'явитися індикатор закачування або анімація завантаження. Після закінчення завантаження вам можуть запропонувати встановити пароль на файл і ввести e-mail для управління файлом. Заповніть поля та натисніть на кнопку "Далі".
7
На сторінці, яка відкриється після натискання кнопки "Далі", вам буде доступна коротке посилання, через яку можна скачати ваш файл.
Корисна порада
Архівуйте файли і ставте паролі - це убезпечить вас від сторонніх втручань у ваше приватне життя.