Як клеїти фон до стінки акваріума.

Акваріум - частинка живої природи у вашому будинку. Естетичність його оформлення має велике значення. Красивий фон акваріума може вигідно завершити дизайн живого куточка і вдало вписується в інтер'єр.
Вам знадобиться
  • фотокомпозиція, губки і систему очищення засоби для стекол, скотч.
Інструкція
1
Як правило, фон визначає загальне враження від оформлення всього акваріума. На сьогоднішній день найбільш популярним і поширеним способом оформлення вважається застосування фотокомпозицій. Їх виготовляють на міцній плівці із зображенням різного роду підводних ландшафтів - каменів, водоростей, гіллястих корчів і ін.
2
Після вибору і покупки вподобаної фотокомпозиції ви можете приступати до оформлення фон а в акваріумі. Спочатку ретельно очистіть його заднє скло від бруду і пилу. Зробити це можна за допомогою губки і миючого засобу для стекол.
3
Потім дайте склу просохнути і нанесіть на нього спеціальний клей. Підходящу марку клею вам допоможуть підібрати в будь-якому зоомагазині. Клей наносите строго по всій поверхні скла. Не забувайте ретельніше промазати кути, щоб в процесі експлуатації плівка не відклеїлась і не деформувалася. Робіть це спеціальним шпателем, який надається в наборі з клеєм.
4
Візьміть заздалегідь підігнаний за розміром фон , акуратно прикладіть до задньої стінці акваріума, точними і швидкими рухами розгладьте його по всій поверхні.
5
Не переживайте, якщо фон не ліг рівно з першої спроби. Ви можете повторити всю процедуру знову, відклеївши його і вирівнявши. Після того, як фон буде приклеєний, шпателем виженете бульбашки повітря і розрівняйте дрібні складки. Робіть це повільно, рухаючись від центру до країв.
6
Клей, який здасться по краях, обережно видаліть губкою. Після цього заклейте фон скотчем по всьому периметру. Все. Процедура закінчена. Вмонтовуйте акваріум і запускайте туди своїх улюблених рибок.