Як очистити окуня. Як зняти шкуру з річкового окуня.

Найчастіше на зимовій риболовлі більшу частину улову складає невеликий окунь. Проте, будинки доведеться рибу чистити, щоб приготувати смачну страву, наприклад рибні котлети або заливне з окунів. Чистка риби - заняття трудомістке і клопітка, при придбанні певних навичок, чистка та патрання окуня займе зовсім небагато часу, і не буде вже здаватися таким неприємним і важкою справою.
Вам знадобиться
  • - Гострий ніж,
  • - обробна дошка.
Інструкція
1
Щоб було легше чистити рибу, потрібно попередньо заморозити окуня . Але важливо стежити за тим, щоб тушки окуня лежали рівно, тоді чистка не доставить особливих труднощів.
2
Заморожену рибу дістаньте з морозильної камери і підставте на кілька секунд під гарячу воду.
3
Взяти гострий ніж і розрізати шкурку на спині з двох сторін від спинного плавника, у напрямку від голови до хвоста.
4
Зробити надріз навколо голови. Одержаний куточок шкіри біля голови взяти плоскогубцями і потягнути в сторону хвоста. Те ж саме виконати з другою стороною окуня .
5
За допомогою плоскогубців висмикнути спинний плавник в сторону голови.
6
Після цього потрібно відрізати голову і хвіст. Зробити надріз у черевній порожнині від голови до анального отвору і видалити нутрощі. Очистити від чорної плівки.
7
Отримані тушки окуня можна посмажити в клярі або приготувати заливне. Дуже смачно, пальчики оближеш.
Зверніть увагу
Якщо ви купуєте рибу на ринку, зверніть увагу на зовнішній вигляд, щоб уникнути отруєння. Свіжа риба має чисту, гладеньку луску. Зябра червоного кольору, очі опуклі, прозорі і блискучі. Свіжість риби можна визначити, якщо опустити рибу в воду, свіжа риба відразу піде на дно, а зіпсована плаватиме на поверхні.
Корисна порада
Якщо ви вирішили окунів посмажити, то шкіру знімати не бажано, адже саме вона забезпечує ніжність і соковитість риби. В цьому випадку візьміть окуня за хвіст і опустіть в окріп на кілька секунд. Після цього можна очистити рибу від луски, вона зійде без особливих труднощів. Ще один спосіб очищення окунів від луски: складіть окунів в посуд і засипте крупною сіллю, вранці ви зможете легко зняти помягчевшую луску. Для того щоб риба чистилася легко, потрібно притиснути хвіст і потягнути за голову до певного хрускоту хребців. Після цього можна сміливо чистити рибу.
Окунь - популярна річкова риба, яка присутня на прилавках наших магазинів нарівні з коропом. З цієї недорогий і смачної риби роблять юшку або смажать її на сковороді. Втім, задоволення від готування ви отримаєте, тільки якщо будете знати деякі секрети правильної чистки свіжого або окуня .
Вам знадобиться
    • окунь
    • кухонні рукавички
    • ніж
Інструкція
1
Спочатку окуня потрібно трохи підморожувати. Це можна зробити, поклавши його на 15-20 хвилин на лід (якщо ви - любитель зимової риболовлі). Якщо готуєте не в польових умовах, заховайте сирого окуня на такий же час в морозильник.
2
Візьміть окуня за голову, хвіст направте від себе. Ножем відріжте верхній плавник, потім - хвіст.
3
Щоб голова риби легко відокремилася разом з потрохами, зробіть поперечний розріз від голови окуня до його середини.
4
Беремо в руки окуня . За допомогою ножа здирали шкіру з риби з обох боків. Тепер можна переходити до безпосередньої готуванні окуня .
Корисна порада
Для очищення окуня від луски можна використовувати спеціальну рибну тертку. Окуня можна легко почистити, якщо на ніч покласти його в глибоку миску і рясно посипати сіллю. Ще один варіант - довести в каструлі до кипіння воду, опустити туди на кілька хвилини окунів, тримаючи їх за хвіст. Після цього почистити рибу з обох сторін звичайним кухонним ножем.