Як робити гарні написи в фотошопі. Як у фотошопі зробити красиву напис.

Графічний редактор Adobe Photoshop надає масу інструментів, що дозволяють з будь-якої написи зробити високохудожній шедевр. Однак для цього треба мати достатньо високий рівень володіння цими інструментами. А якщо ваша мета укладена в отриманні швидкого результату (красивою написи), то можна обійтися без складних спецефектів і маніпуляцій із зображенням. Простіше скористатися готовими красивими шрифтами, додавши до них кілька базових ефектів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Створіть новий документ натисканням клавіш CTRL + N. Якщо ви хочете нанести красиву напис на якесь зображення, то замість створення нового документа завантажте вихідну картинку. Діалог відкриття файлу запускається натисканням сполучення CTRL + O.
2
Натисніть на клавіатурі кнопку D - так ви встановите кольору за умовчанням (білий фон, чорний текст). Зараз вам не потрібно підбирати колір майбутньої написи, поки достатньо, щоб її було видно на загальному тлі. Після цього активуйте інструмент «Горизонтальний текст». Найпростіше це зробити натисканням клавіші з російською буквою Е (латинська T). Потім клацніть фонове зображення мишкою і наберіть текст напису. Не забувайте, що він може бути і багаторядковим, якщо ви будете використовувати Enter для перекладу курсору на наступний рядок.
3
Клацніть мишкою на палітрі інструментів найпершу піктограму - «Переміщення». Режим редагування тексту при цьому вимкнеться. Після цього розкрийте розділ меню «Вікно» і виберіть рядок «Символ». Так ви відкриєте вікно управління параметрами зробленої написи. Виберіть у спадному списку красивий шрифт, по стилю найбільш підходящий до тексту і фону, а в розміщеному рядком нижче поле виберіть розмір букв. Список шрифтів можна поповнити, знайшовши красиві зразки в інтернеті і встановивши їх в комп'ютер звичайним способом.Здесь ж можна зробити літери напису більш стиснутими або витягнутими, змінити інтервали між буквами або рядками, зробити букви закресленими або підкресленими і т.д. Кожна така операція може бути застосоване не до всього тексту, а до будь-якої букві або до частини написи, якщо перед зміною відповідної установки виділити потрібну частину тексту або слова. Колір напису можна змінити, клацнувши чорний прямокутник з написом «Колір».
4
Відкрийте параметри накладення подвійним клацанням шару з текстом. Після закінчення форматування напису Ви можете застосувати до нього які-небудь базові ефекти. Тут є, наприклад, світіння, тінь, рельєфність і т.д. Тут перед вами широке поле для експериментів з настройками ефектів - міняйте їх, спостерігаючи, як це відбивається на картинці. Наприклад, на зображенні в заголовку статті до тексту застосовані ефекти накладення тіні і градиентной обведення за дзеркальним відображенням.
5
Вирівняйте готової написи на фонової картинці, переміщаючи її за допомогою мишки.
6
Збережіть свою роботу в форматі Фотошопа, якщо хочете надалі її редагувати. Для цього натисніть клавіші CTRL + S, вкажіть ім'я файлу і місце зберігання і клацніть кнопку «Зберегти». А для збереження зображення з написом в форматі, зручному до використання в комп'ютері, інтернеті і т.д., натисніть ALT + SHIFT + CTRL + S, виберіть потрібний тип файлу і встановіть оптимальні настройки якості. Потім клацніть «Зберегти», введіть назву файлу, виберіть місце його зберігання і знову натисніть «Зберегти».