Як накачати пальці рук. Як виграти в шашках.

Якщо ви граєте на якомусь музичному інструменті або вам багато доводиться працювати руками , мати сильні м'язи в такому випадку вкрай необхідно. Яка б не була ваша мета, є ряд ефективних способів досягти потрібного вам результату - накачати пальці рук.
Інструкція
1
Купіть експандер. Швидше за все, це найпростіший спосіб накачати саме пальці. Якщо ж немає бажання купувати новий, подивіться його на сайтах вживаних речей або на ринку. Ваше завдання при роботі з експандером - стиснути якомога більшу кількість разів кільце або ручки, що залежить від вашої моделі. У більш дорогих моделях є регулювання для різних рівнів складності - це допоможе вам опускати силу навантаження і прокачувати кожен палець окремо. Просто стискайте ручки експандера великим і вказівним, потім великим і середнім і так далі пальцями максимальну кількість разів. Як тільки рука втомиться, запишіть ваш результат і можете відпочивати.
2
Виконуйте навантаження на руки постійно. Намагайтеся не робити менше, ніж вже зробили, а навпаки, намагайтеся поліпшити ваш результат хоча б на один жим. Також поступово ви можете збільшувати складність або ж купити більш важко стискаєте модель.
3
У домашніх умовах спорудіть гирю для пальців. Для цього можна просто будь-який важкий предмет прив'язати на гумку і підвісити на пальці. Ваше завдання полягає в тому, щоб опущений вниз палець підняти якомога більшу кількість разів. Будьте акуратніше, прив'язуючи гирю до пальця, не передаючи надходження в палець крові. Краще всього використовувати шкіряну або ганчіркову пов'язку-панчіх і надягати її на палець, а не просто прив'язувати нитку з важким предметом до нього. Почати можна з предметів вагою в 200-300 грамів і збільшувати при бажанні і необхідності.
4
Якщо ви граєте на музичних інструментах, просто продовжуйте грати - в процесі гри відбувається прекрасне тренування кінцівок, яка дає не менш гарні результати, ніж ті ж заняття з вагами або експандером.