Як покласти гроші на скайп. Покласти гроші на skype.

Всі ми, так чи інакше, користуємося Skype для безкоштовних дзвінків і відеозв'язку через мережу інтернет. Можливості Skype не обмежуються тільки дзвінками з комп'ютера на комп'ютер, також існує можливість дзвонити через Skype на стаціонарні та домашні телефони. Але для того, щоб користуватися даною послугою необхідно внести певну суму грошей на рахунок Skype.
Інструкція
1
Запустіть Skype. Відкрийте меню "Пуск", далі перейдіть за посиланням "Все програми" і в меню натисніть один раз на "Skype".
2
Введіть свій логін і пароль у відповідні графи у вікні. Переконайтеся, що ви онлайн - про це буде сигналізувати зелений значок Skype в правому нижньому кутку.
3
Два рази натисніть на значок Skype в правому нижньому кутку. В з'явилася панелі Skype натисніть на вкладку "Skype", розташовану в лівому верхньому куті панелі.
4
Натисніть на вкладку "Внести гроші на рахунок Skype". Дочекайтеся завантаження діалогового вікна.
5
Оберіть суму оплати, а після цього натисніть на кнопку "Вперед". У вас висвітиться вікно, в якому можна буде вибрати спосіб оплати зв'язку (електронними платежами, за карткою або банківським переказом). Так, наприклад, можна вибрати навпроти графи "Інші" пункт PayByCash і натиснути "Вперед". Відкриється вікно браузера на сайті цього сервісу. Виберіть у ньому кнопку "Банківський переказ" і натисніть на неї один раз.
6
В сторінці з банківськими реквізитами перевірте одержувача. Його ім'я має бути "ZAO Raifeissenbank Austria".
7
Роздрукуйте дану сторінку. У банку заповніть платіжну квитанцію згідно з інформацією, яка знаходиться на цій сторінці та оплатіть ту суму грошей, яку ви б хотіли внести на рахунок.
8
Платіж проходить протягом шести днів. Після того, як платіж пройде, ви отримаєте підтвердження на вашу електронну пошту, вказану при реєстрації в Skype.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hAvsiVMxvQ8
Skype - досить популярна програма інтернет-спілкування. Дана утиліта є безкоштовною, проте в ній існують різні платні засоби зв'язку. Тому не зайвим буде дізнатися процес поповнення рахунку Skype.
Інструкція
1
Щоб скористатися послугами Skype, що припускають оплату, слід перевести гроші на Skype-рахунок, який з'являється одразу при реєстрації і спочатку має нульовий баланс. Для поповнення свого рахунку потрібно перевести туди кошти: виберіть в головному меню Skype опцію «Рахунок» і у вікні підміню натисніть кнопку для переказу грошей «Внести гроші на рахунок».
2
З огляду на те, що Skype - система міжнародна, вона має якісь специфічні способи поповнення рахунків. Кращим способом було б використання електронної банківської картки оплати. Інший спосіб перевести гроші за допомогою традиційного банківського переказу з рахунка в банку. Якщо ж рахунки в банку немає, скористайтеся віртуальними грошима системі Яндекс-гроші. Щоб завести свій рахунок (електронний гаманець) Yandex Money в поштовій системі Yandex, достатньо відкрити в ній свій поштовий ящик. Потім перейдіть за посиланням, представленої в розділі «Додатковий джерела».
3
Якщо ви вже маєте обліковий запис у сервісі Yandex, то відкрийте в верхньому меню опцію «Яндекс.Деньги», придумайте платіжний пароль і введіть деяку офіційну інформацію про себе (адреса, номер паспорт і т.п.). Обов'язково збережіть введені дані, бо без них повернути свої гроші буде вкрай складно. Рахунок на Яндекс.Деньги поповнюється кількома способами: термінали, карти оплати, грошовий переказ через банк і т.д.
4
Найшвидшим способом є переклад за допомогою Мультікасса і карт оплати. Отже, тепер ви можете перевести на свій рахунок в Skype гроші: увійдіть в свій аккаунт на ресурсі Яндекс.Деньги і виберіть посилання «Магазини» у верхній частині вікна. Виберіть в списку магазинів опцію «Послуги зв'язку» і на новій сторінці перейдіть за посиланням Skype.