Як відновити пароль аськи.

При всьому різноманітті варіантів спілкування в мережі ICQ, мабуть, - найпопулярніша система миттєвих повідомлень. В комп'ютері і телефоні це незамінний і удобнейший інструмент листування з друзями або колегами. Тому особливо прикро втратити доступ в систему просто тому, що забув пароль в аську. Але ви можете відновити пароль ICQ і продовжувати спілкування в звичному і зручному форматі.
Вам знадобиться
  • e-mail, відповідь на секретне питання (вказані при реєстрації аккаунта в ICQ)
Інструкція
1
Відкрийте сторінку сервера ICQ https://www.icq.com/password/?icid=nav_pw&lang=ru, спеціально створену для відновлення пароля. Введіть в поле адресу електронної пошти або номер icq, вказані при реєстрації аккаунта в системі. Наступного активному поле введіть символи з картинки. Натисніть кнопку "Далі".
2
У наступному вікні вам належить заповнити поле з відповіддю на секретне питання. Потім ще раз введіть ваш e-mail і натисніть кнопку "Готово". Відкриється вікно з повідомленням про відправлення листа з активним посиланням на вашу електронну адресу.
3
Перейдіть в електронну поштову скриньку про вказаною вами адресою. Відкрийте лист, надісланий службою підтримки ICQ з посиланням на сторінку введення нового пароля. Пройдіть по посиланню і введіть новий пароль, підтвердьте пароль в наступному полі повторивши його. Натисніть кнопку "Готово". Тепер ви отримуєте можливість входити в систему ICQ з новим паролем.
Зверніть увагу
Лист зі служби підтримки відправляється на вашу електронну адресу автоматично протягом декількох секунд. Якщо ви не отримали листа, вам доведеться повторити процедуру відновлення пароля, можливо, ви неправильно вказали e-mail.
Корисна порада
Щоб не вводити щоразу ваші дані, у вікні доступу в систему ICQ, поставте галочку в графі "авто-підключення" і "запам'ятати пароль".