Як вибрати блендер.

Багато жінок проводять на кухні дуже багато часу. Існує безліч пристосувань, що допомагають турботливим дружинам і мамам. Одним з таких пристосувань є блендер . Блендер - це прилад, измельчающий і що змішує овочі, фрукти, м'ясо та інші продукти.
Інструкція
1
Перш ніж купувати блендер , необхідно визначити, для чого конкретно він вам необхідний. Якщо в будинку з'явилася маленька дитина, і ви часто готуєте пюре і подрібнюєте продукти, то вам підійде погружной блендер . Даний блендер представляє собою залізну або пластикову ногу, яка занурюється в ємність. У цієї моделі є ряд переваг: він займає мало місця, може працювати в будь-яких ємностях. Є й мінуси: такий прилад незручний, якщо вам необхідно подрібнити велику кількість продуктів. Справа в тому, що його постійно треба тримати в руках, через це легко втомитися.
2
Якщо ж ви є любителем коктейлів, то вам підійде стаціонарний блендер . Він складається з пластикової чи скляної чаші, на дні якої обертаються ножі. Такий прилад ідеально підійде, наприклад, для колки льоду або збивання білків. Плюси: від користувача потрібно тільки натискання кнопки, присутня функція самоочищення. При купівлі такого блендер а важливо звернути увагу на три аспекти: ємність чаші, потужність приладу і матеріал, з якого виготовлена чаша. Чаша блендер а може бути скляної та пластикової. Пластик довговічніше, але він може потемніти і вбирати запах продуктів. Скляна чаша може розбитися і підібрати нову буде нелегко, але вона не впливає на смакові якості продуктів і не потемніє з часом. Важливий також обсяг чаші. Зазвичай він варіюється від 400-500 мл до 2 літрів. Швидкість виконання блендер ом поставлених завдань безпосередньо залежить від його потужності. Оптимальний діапазон потужності 300-600 Ватт. При такій потужності зробити молочний коктейль ви зможете за 15-20 секунд.
3
Отже, основні правила вибору блендер а встановлені. Не забудьте звернути увагу на гарантію, що додається до приладу і список супутніх послуг. Приємних покупок!