Як налаштувати мікрофон у веб-камері. немає звуку вчерез вебку.

Популярність веб-камер зростає з кожним днем все більше. Вони дозволяють спілкуватися з іншими користувачами інтернету, фотографувати об'єкти перед комп'ютером. В даний час у користувачів часто з'являються різні проблеми, які пов'язані з налаштуванням мікрофона в веб-камері. Щоб усунути цю проблему, потрібно налаштувати всі параметри в системі.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Мікрофон
Інструкція
1
Щоб встановити веб-камеру на ваш комп'ютер, треба її підключити через роз'єм і завантажити програмне забезпечення, яке буде в комплекті. Після установки програмного забезпечення повинно все працювати. Але можуть виникнути і проблеми. Після того, як ви встановили веб-камеру, спробуйте перевірити звук.
2
Зайдіть спочатку в "Пуск". Виберіть вкладку "Панель управління". Там ви знайдете значок, який називається "Звуки та аудіопристрої". Відкрийте його.
3
Параметри голосу повинні бути виставлені як "realtek hd audio output". Там же подивіться і настройки мікрофона. Якщо чогось немає, тоді встановлювати заново драйвера. Старі видаляйте, а нові завантажуйте.
4
Якщо ви плануєте користуватися програмою Skype, перевірте там правильність налаштувань мікрофона. Вбудований в веб-камеру мікрофон завжди дає деякі збої. Якщо є з камерою драйвер, спробуйте в ньому налаштувати мікрофон. У разі, коли нічого з перерахованого вище не допомагає, треба запускати Skype за допомогою UVC драйвера.
5
Коли ви підключите веб-камеру, завантажте до неї драйвера. Далі повинен з'явитися значок камери в папці "Мій комп'ютер". Відкрийте цей значок, і перед вами з'явиться список налаштувань. Виберіть все, що пов'язано зі звуком, і натисніть "Увімкнути".
6
Набудовуйте звук в тій програмі, в якій спілкуєтеся за допомогою мікрофона. Виставляйте гучність, динаміки. При запуску Skype ви побачите вікно з привітанням. Там треба буде виставити настройки гарнітури і веб-камери. Натисніть на пункт «Перевірити звук». Повинно відкритися три вкладки, в яких ви перевіряєте і налаштовуєте пристрій.
7
Можете спробувати зайти в розділ "Диспетчер пристроїв". Там перегляньте, не поставлений випадково знак оклику на вкладці "Хост-контролер шини". Приберіть його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PprsahSPmRY
Зверніть увагу
Установка драйверів для мікрофонів на комп'ютер. Взагалі, існує досить багато сайтів та Інтернет-форумів, де досвідчені користувачі дають поради щодо пошуку відповідного драйвера для мікрофона і його установки. При необхідності кожен новачок може звернутися до професійного програмісту, який підкаже, який драйвер для мікрофона необхідно встановити.
Корисна порада
Багато користувачів, хто поставив Windows XP на свій ноутбук скаржаться на проблему з мікрофоном. Проблема полягає в тому, що гучність мікрофона дуже маленька і співрозмовники їх просто не чують. Тиснемо на кнопочку Ефекти ... і вибираємо в віконці ClearType. Ось, мабуть, і все Якщо у вас щось не вийшло, то пробуйте ці драйвера на звук
Сучасні технології зв'язку настільки далеко зробили крок вперед, що в даний час немає ніякої необхідності у використанні телефону при здійсненні дзвінків. Особливо це стосується міжнародних розмов, що донедавна було досить витратною процедурою. Зараз достатньо мати при собі комп'ютер і доступ в інтернет. Для того, щоб забезпечити розмову, потрібна веб-камера і навушники, які можуть інтегрувати зі спеціальними програмами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - мікрофон і камера.
Інструкція
1
Першим ділом купите мікрофон, який відповідає всім вимогам вашого комп'ютера і тієї програми, за допомогою якої ви будете здійснювати зв'язок. Так, наприклад, програма Skype при спробі розмови розпізнає не всі види мікрофонів. При використанні її виберіть ту модель, яка була випущена відносно недавно, так як мікрофони, випущені в найближчі 2-3 роки, враховують популярність програми Skype.
2
Щоб здійснити підключення мікрофона до комп'ютера, запасіться програмним забезпеченням для його функціонування. Незважаючи на те, що останні версії операційних систем (такі, як Windows 7) автоматично знаходять драйвера для нових пристроїв через Інтернет, буде незайвим мати при собі своє програмне забезпечення.
3
Знайдіть потрібний роз'єм на вашому комп'ютері, після чого вставте в нього провід від мікрофона. Якщо програмне забезпечення автоматично не визначилася, вставте диск з драйверами в комп'ютер, після чого дотримуйтесь інструкцій, які необхідні для установки.
4
Щоб встановити веб-камеру, вам буде потрібно здійснити практично ті ж дії, що при підключенні мікрофона до комп'ютера. Алгоритм дій такий же самий. Швидше за все, веб-камера повинна бути підключена допомогою USB-з'єднання через відповідний вільний порт. Після приєднання камери до комп'ютера на моніторі з'явиться вікно з назвою «Майстер установки нового обладнання». Тут дійте за тією ж схемою: якщо програмне забезпечення не буде встановлено автоматично, вставте диск з драйверами, які активують веб-камеру. У разі відсутності диска, пошукайте драйвера в інтернеті.
Зверніть увагу
При використанні програми Skype, перевірте правильність налаштувань мікрофона в самій програмі, щоб не отримати неприємного результату при розмові.
Корисна порада
Якщо ваш комп'ютер або ноутбук володіє вбудованим мікрофоном і камерою, просто протестуйте їх перед першим з'єднанням.