Як обставити кімнату красиво. Як затишно обставити кімнату.

Кожному господарю хочеться, щоб його будинок був красивим. Як правильно обставити кімнату і надати їй комфорт і неповторний стиль? Немає єдиного рецепту, бо в кожного свій смак. Але є основні принципи, які допоможуть в цій непростій справі. Для того, щоб в кімнаті було затишно і красиво, варто дотримуватися певних правил. Вони не є обов'язковими, але дозволяють обставити кімнату красиво.
Вам знадобиться
  • Предмети меблів, аксесуари і хороший смак.
Інструкція
1
При розстановці меблів потрібно враховувати всі побутові процеси. Робоче місце - поруч з вікном, місце для відпочинку - в центрі, спальне місце - в найбільш темної частини приміщення.
2
Робочий стіл не варто ставити на проході. Книжкова шафа краще розташувати недалеко від письмового столу. Обідній стіл краще поставити ближче до шафи з посудом або серванту.
3
Меблі не повинна заважати господарям кімнати пересуватися по ній. Якщо в кімнаті проживає кілька людей, то проходи мають бути ширше, ніж, наприклад, в спальні для двох.
4
Необхідно вибирати такі предмети меблів, які гармонійно поєднуються один з одним. Добре якщо це буде набір меблів в єдиному стилі. Краще щоб матеріал, з якого зроблені меблі, буде гармоніювати з підлогою і вікнами.
5
Не можна поміщати в кімнату занадто велика кількість предметів. Це буде надавати їй вид барлогу і позбавить відчуття об'єму. Красиво обставити кімнату можна тільки при дотриманні почуття міри.
6
Всі предмети в кімнаті повинні поєднуватися не тільки за стилем, але і за кольором. Інакше кімната буде нагадувати палітру художника, а цілісного сприйняття не виникне.
7
Якщо ви хочете оживити інтер'єр яскравими відтінками, то вибирайте для цього маленькі предмети. Невелика кількість дрібних яскравих плям дозволить зробити цікавою будь-яку кімнату . Але не перевантажуйте кімнату аксесуарами.
8
Виберіть стиль, в якому ви хочете обставити кімнату і дотримуйтеся його. Чи не поєднуйте непоєднуване - східний килим недоречний в кімнаті стилю хайтек.
9
Перш ніж починати розставляти меблі, продумайте все. Намалюйте план кімнати на папері і спробуйте спершу розставити меблі на малюнку.