Як відкрити архів захищений паролем.

Будь-якому активному користувачеві персонального комп'ютера доводиться працювати з великим об'ємом інформації. Для зручності програмістами були розроблені утіліти- архіватори , які виконують безліч корисних функцій. Одна з найкорисніших - це захист файлів від небажаного використання паролем. Внаслідок втрати цього самого пароля виникає необхідність розблокувати програму
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Advanced Archive Password Recovery
Інструкція
1
Першим ділом, необхідно завантажити дистрибутив програми Advanced Archive Password Recovery з інтернету. Офіційний сайт програми http://www.passwords.ru/azpr.htm. Далі встановіть його на комп'ютер. Процес установки займає всього лише кілька хвилин і не вимагає яких-небудь особливих навичок роботи з комп'ютером. Все це буде здійснюватися за допомогою майстра установки, тому вам потрібно буде тільки вказати каталог для збереження програми, і натискати на кнопку "Далі".
2
Після того, як ви завантажили і встановили дистрибутив програми, вам необхідно її запустити. Після запуску перед вами відкриється невелике вікно, в якому знаходиться безліч різних вкладок.
3
Щоб почати процес розблокування програми, необхідно натиснути на кнопку «відкрити» в лівому верхньому кутку вікна і через провідник вибрати захищений архів. Також можна ввести шлях до захищеного архіву, за допомогою адресного рядка. Ви можете вказувати шляху до файлу різними способами. Головне, щоб це було правильно зроблено.
4
Далі, потрібно вибрати тип атаки з шести можливих: перебір, по масці, за словником, Plaintext, гарантована розшифровка WinZip і пароль з ключів. Ви повинні вибирати той метод, який на ваш розсуд більш підходить для відкриття файлу.
5
Тепер можна починати операцію розблокування. Для цього необхідно натиснути на кнопку «старт», яка розташована поруч з кнопкою «відкрити» зліва вгорі.
6
Як бачите, розблокувати пароль абсолютно реально, але для цього необхідно використовувати програму Advanced Archive Password Recovery і слідувати всім описаним діям. Ви можете використовувати дану програму для відкриття різних архівів як ZIP, так і RAR.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2o1AWFSyboc