Як навчитися вирізати з дерева. Як сам вирізати візерунок по дереву.

Дерево - натуральний матеріал, з якого виготовляють не тільки меблі та двері, будують будинки і лазні, але так же роблять всілякі цікаві і загадкові речі для прикраси будинку, саду, громадських територій, таких як парки і сквери та ін. Працювати з деревом - одне задоволення. Вирізання різноманітних фігурок з дерева - це творчий процес, який вимагає чимало часу і повної віддачі. Тільки тоді може вийти справжній шедевр. Для того щоб вирізати з дерева , не обов'язково бути майстром. Досить просто мати посидючість, терпіння, бажання і час, а також вміти скористатися кількома практичними порадами.
Інструкція
1
Придбайте гострий інструмент для різьби по дереву в будівельному магазині. Саме цей інструмент дозволить вам проводити свої роботи якісно і акуратно. Вам необхідно придбати декілька ризиків по дереву з різними розмірами лез (товщини і ширини), від малих до великих.
2
Підготуйте перед роботою наждачний папір різної зернистості для ошкуривания своїх робіт. Ці дії додадуть фігурі не тільки закінчений вигляд, але також ідеальну гладкість поверхні. Знайдіть і підготуйте для роботи дерев'яну заготовку такого розміру, який потрібен для вирізання вашої фігури. Для початківців майстрів найкраще взяти заготовку з м'якого дерева .
3
По можливості, створюючи першу фігуру, запросіть інструктора, щоб на його прикладі ви могли виконувати ті ж дії і бачити наочно весь процес роботи, набуваючи при цьому навички.
4
Підготуйте своє робоче місце, очистивши його від всілякого сміття і підготувавши інструмент, щоб він був, як кажуть, під рукою.
5
Виберіть схему візерунка, який ви будете вирізати з дерева . Почніть вирізування, акуратно використовуючи необхідні за розміром різаки.
6
ошкурив свій виріб після вирізання всіх декоративних елементів. Покрийте виріб лаком, щоб воно довше збереглося і не реагувало на зовнішні впливи.
Корисна порада
Пам'ятайте - навчитися різьбленню по дереву з першого разу не вийде, потрібно докласти максимальну кількість зусиль і терпіння, щоб домогтися бажаного результату і бути задоволеним своєю роботою.