Як відрегулювати кріплення гірських лиж.

Основа безпеки на лижах - це, звичайно ж, правильно відрегульовані кріплення. Саме вони повинні забезпечувати вашу надійність при їзді і мати правильний зв'язок черевика з лижею. Про те, як відрегулювати кріплення гірських лиж і піде мова в даній статті.
Інструкція
1
Будь-які кріплення на лижах повинні бути відрегульовані під ваші черевики і ваші ноги. Для правильної роботи кріплення на лижах , черевик слід пригорнути до голівки з певним зусиллям.
2
Визначте розмір взуття (довжину підошви). Знайдіть дану цифру на кріпленні. Як правило, цифра знаходиться на підборах збоку.
3
Пересуньте ступінчастий фіксатор на потрібну позначку так, щоб мітка потрапила в невеликий надріз. При цьому встановлювати розмір слід тільки при надітому на ногу черевику і вставленому в кріплення.
4
Поставте задник черевика так, щоб п'ята була встановлена на педаль розкритого задника, торкаючись тієї частини, яка ззаду впирається в підошву, а носок впирався в головку кріплення в застебнутому стані в тому випадку, якщо відповідного індикатора немає.
5
Спрацювання кріплень встановлюється спеціальними регулювальними гвинтами і вимірюється в одиницях DIN. Найкраще налаштувати зусилля спрацьовування за допомогою фахівця (ski-майстра) або за спеціальною таблицею. прикладеної до кріплення, самостійно. Однак, якщо такої інструкції під рукою немає, ви можете скористатися нашими рекомендаціями.
6
Розділіть вагу свого тіла на 10. Відніміть 20%. Досвідченим лижникам віднімати відсоток не варто, а літнім людям слід відняти 30%. Встановіть отриману цифру на всіх чотирьох шкалах.
7
Створіть зусилля на кріплення, стоячи на місці. Це потрібно для перевірки. Якщо лижі спадають або черевик рухається в кріпленні, додавайте зусилля потроху, приблизно, на 1/4 ділення доти, поки ви будете почувати себе стійко.
Корисна порада
Слід пам'ятати, що зусилля спрацьовування може змінюватися в залежності від притиску черевика до передньої голівці.