Як підключити датчик тиску масла. Як поміняти датчик тиску масла у ваз 2110.

Датчик тиску масла і прилад, який показує цей параметр незамінні в машині. Вони заздалегідь попередять про неполадки в автомобілі, що дозволить запобігти неприємності на дорозі. На деяких машинах такого датчика немає, тому потрібно підключати його самостійно.
Інструкція
1
Купіть трійник, до якого буде приєднуватися безпосередньо сам датчик. Тепер подумайте, куди можна поставити сам прилад. Він повинен добре вписуватися в приладову панель і бути в полі зору. Для цього підійде місце, в якому знаходиться годинник або вольтметр.
2
Порівняйте діаметри приладу і місця передбачуваної установки. Діаметр годин більше, ніж потрібно, тому розберіть годинник: зніміть окантовку і надфілем обробіть краю. Візьміть кільце ущільнювача і вставте прилад на місце.
3
Відкрийте капот і за допомогою гайкового ключа відкрутите датчик контрольної лампи тиску масла . Його легко знайти: до нього приєднується чорно-сірий провід. Укрутите на його місце трійник, не забудьте поставити ущільнювальне мідне кільце. Тепер безпосередньо до самого тройнику підключіть датчик тиску і датчик контрольної лампи.
4
Заведіть двигун, доведіть його до 4000 оборотів. Якщо все герметично і немає ніяких відхилень, то приєднайте сірий провід, який йде від датчика контрольної лампи на ваш новий датчик. Також до нього підключіть чорно-сірий провід за допомогою клеми «мама».
5
Простягніть цей провід в салон, використовуючи будь-яке підходяще отвір. Вставте клему в колодку так, щоб навпроти неї виявився сірий провід приладу. Відкрийте блок запобіжників знайдіть відключається ланцюг і простягніть помаранчевий провід до приладу. Клему встановіть в колодку навпроти оранжевого дроти. Візьміть білий провід від харчування габаритних вогнів.
6
Білий з чорним дріт під'єднайте до заземлення, встановивши клему і завівши в колодку. Поставте всі деталі на місце і заведіть двигун. Якщо все працює, то акуратно простягніть всі дроти до отвору, де буде кріпитися прилад, приберіть всі надлишки, підібгайте дроти хомутами і встановіть сам прилад.