Як намалювати муху.

Мистецтво малювання не має меж. Комусь подобається зображувати великі предмети, а іншим - маленькі. Можна намалювати високі гори, тварин або комах. Спробуйте намалювати просту муху .
Інструкція
1
Оберіть вид зверху. Спочатку намалюйте голову. Для цього зобразите невеликий трикутник з рівними сторонами. По бічних сторонах намалюйте два овалу - це очі майбутньої мухи. Їх необхідно розташувати так, щоб вони злегка виступали за бічні сторони трикутника. Так як у мухи очі фасеточні, заштрихуйте овали легкими лініями в двох напрямках. Ближче до вершини трикутника намалюйте антени (вусики). Зобразіть на них короткі тонкі волоски.
2
Далі необхідно зобразити грудну клітку. Від нижньої частини трикутника намалюйте подовжений полуовал. Потім намалюйте черевце, яке повинно за формою нагадувати грудну клітку мухи, але бути трохи довше. Намалюйте напівкруглі смужки на черевці, щоб відобразити його форму.
3
Намалюйте передні лапки. Для цього проведіть від грудної клітки дві паралельні лінії в сторону, трохи вгору. Потім поверніть лінії вертикально вгору. Ще раз поверніть убік і трохи вгору. Намалюйте середні лапки. Вони починаються в місцях перетину грудної клітки з черевцем. Малюйте за тим же принципом, тільки напрямок ліній повинно йти трохи вгору і в сторону, а потім дугою вниз і вгору. Задні лапки слід малювати так само, як і передні, тільки в протилежну сторону, тобто вниз.
4
Намалюйте крила. Вони починаються з місця з'єднання грудної клітини з черевцем. Крила повинні бути трохи довше черевця. На крилах намалюйте легку сіточку, щоб зобразити крихітну систему м'язів-запірателей.
5
Намалюйте тоненькі волоски на всіх лапках і по контуру черевця. Зітріть зайві лінії. На голові, грудній клітці і черевці поставте безліч точок, оскільки саме так ви бачите короткі волоски зверху. Муха готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NI3XyrwsIr4