Як намалювати бджілку.

Різноманітний світ комах приваблює дітей не менше, аніж машинки, ляльки та інші іграшки. Спробуйте намалювати для своєї дитини просту бджілку - і ви в малюнку потренуєтеся, і малюка навчіть.
Інструкція
1
Оберіть вид, наче бджілка летить в повітрі і повернула на вас голову. Спочатку намалюйте ніс за формою подовженого в сторони овалу. Від носа вгору намалюйте два овалу - це очі вашої бджілки. Намалюйте зіниці в середній частині очей. Від очей проведіть вгору дві лінії, загнуті на кінці. Зобразіть посмішку, провівши просту лінію. Намалюйте ямочки на щоках.
2
Далі намалюйте овальне видовжене черевце. Проведіть дві півовальні лінії на черевці на невеликій відстані одна від іншої, зображуючи тонку темну смугу. На деякій відстані від неї намалюйте ще одну таку смугу. Зобразіть жало на задньому кінці черевця.
3
Почніть малювати лапки. У справжньої бджоли три пари лапок. Ви ж намалюйте дві передні лапки і дві задні. Для цього в передній частині черевця проведіть дві лінії трохи вниз. Ліва лінія повинна бути трохи коротше правої. Продовжіть обидві лінії у напрямку вліво. Таким чином, у вас вийде лапка, зігнута в лікті. Пальці можна намалювати так, як вам захочеться.
4
Намалюйте другу передню лапку, заснування якої ви не бачите. Малюйте її від лінії підборіддя за тим же принципом. Далі малюйте задні лапки. Відмінність при малюванні задніх лапок від передніх полягає в тому, що лінії згину потрібно малювати в протилежну сторону і трохи вниз, ніби лапки трохи звисають і зігнуті в колінах.
5
На задніх лапках можна намалювати веселі черевички. Для цього позаду закінчення ліній лапок потрібно зобразити фігуру, схожу на пузату цифру «вісім». З правого боку проведіть ще одну ідентичну лінію, щоб зобразити підошву. З'єднайте лінії, контури лапок. Проведіть переривчастий коло трохи нижче входу лапок в черевичок.
6
Намалюйте прості крильця. Вони розташовані на спинці і трохи визирають з-за черевця. Зітріть зайві лінії. Бджілка готова.
Зверніть увагу
Намалювати бджолу можна, скориставшись наступною схемою малювання: Почніть малювати бджілку з овалу, потім малюйте очі і вуса. Наприкінці розфарбуйте зверушку в тони, які вважаєте за потрібне.
Корисна порада
Бджоли мають багато дрібних деталей, що ускладнює малювання, але в, то, же час рисунок бджоли хороший урок для дітей захоплюються малюванням, оскільки розвиває уважність і вміння витримувати пропорції. Картинку бджоли намалювати буде набагато простіше, якщо малювати її поетапно.