Як намалювати човен. Як намалювати дерев'яний човен.

Намалювати можна все що завгодно. І кожен малюнок одного і того ж предмета буде оригінальним і не схожим на інші. Будь простий і навіть не привертає особливої уваги предмет в процесі художнього зображення може перетворитися. Спробуйте намалювати просту дерев'яну човен .
Інструкція
1
Оберіть вид збоку, трохи зверху. Почніть малювати з корпусу. Для цього проведіть пряму горизонтальну лінію в нижній частині аркуша. Це буде нижня частина човна. Над нею трохи вище проведіть лінію, паралельну першою. Верхню лінію зробіть трохи довше нижньої на однакову довжину. З'єднайте верхню ліву лінію з нижньої лівої. Також з'єднайте з правого боку. Щоб зобразити ту частину човна, яка знаходиться ззаду і видна зсередини, проведіть злегка закруглену лінію зверху.
2
Оскільки ваша човен з дерева, необхідно зобразити це на малюнку. На зовнішній стороні човна прорисуйте дошки. Для цього намалюйте горизонтальні лінії. Причому чим ближче до нижньої частини човна, тим ширина дошки повинна бути менше, але не значно. За тим же принципом намалюйте дошки у внутрішній частині.
3
По всій верхній частині проведіть ще одну лінію, щоб відобразити товщину дерев'яної основи. Для цього в ближній частині човна лінію слід провести у внутрішній частині човна, а в далекій - з зовнішньої її частини. У внутрішній частині човна також необхідно зобразити три дошки для сидіння: кормову, веслову і носову.
4
Візуально поділіть човен на три частини. З урахуванням обраного виду човни, намалюйте лише далекі відрізки дощок. Можна також зобразити на човні причальну балку. Вона проходить по всьому периметру човна у верхній її частині. Для цього трохи нижче краю човна проведіть дві горизонтальні лінії на невеликій відстані одна від іншої. Уважно прорисуйте виступаючий кут балки. Зітріть зайві лінії. Човен готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wlYPURkXzmA
Після покупки або самостійної споруди човна перед власником постає питання її реєстрації. Знання того, в яких випадках без реєстрації можна обійтися, а в яких вона необхідна, заощадить власникові маломірного судна чимало часу і сил.
Інструкція
1
Слід знати, що реєстрації підлягають далеко не всі маломірні судна. Не потрібно реєструвати гребні човни з вантажопідйомністю менше 100 кг., Байдарки з вантажопідйомністю менше 150 кілограмів та надувні човни без мотора вантажопідйомністю менше 225 кг. Так само вам не будуть потрібні права на управління гребний човном і на користування двигуном потужністю до 3,68 кіловат (5,004 к.с.).
2
Якщо ваша човен не вписується в ці параметри, її необхідно зареєструвати в ГІМС - Державної інспекції по маломірних суднах. Відділення ГІМС є в кожному регіоні. Пам'ятайте про те, що реєстрація човна повинна бути здійснена протягом десяти днів з моменту її купівлі, отримання в дар, спадок та ін.
3
Для реєстрації човна зайдіть у відділення ГИМС за місцем вашого проживання, візьміть квитанції для оплати держмита і оплатіть в Ощадбанку потрібну суму. Далі покажіть ваше судно інспектору ГИМС. У вас є два варіанти: ви можете привезти судно в інспекцію або викликати інспектора до місця зберігання судна. У другому випадку вам доведеться оплатити виклик інспектора з розрахунку близько 500 рублів на годину. Перед тим, як викликати інспектора, поцікавтеся, чи не можна обійтися без виклику - вам можуть піти назустріч і обмежитися переглядом наданих вами документів.
4
Після огляду човна інспектор складе акт огляду, ви заповните заяву на реєстрацію і передасте його інспектору. У тому випадку, якщо ви хочете оформити саморобну човен , необхідно надати інспектору її креслення в трьох проекціях з пронумерованим зазначенням конструктивних елементів, а так само чеки на придбані для її споруди матеріали. Якщо човен куплена, передайте інспектору копії документів на покупку.
5
Процес реєстрації закінчено, вам залишається дочекатися отримання суднового квитка. На це зазвичай іде від однієї до трьох тижнів. Отримавши судновий квиток, нанесіть на борту вашої човни присвоєні їй номера. Якщо у вас є права на керування човном, ви можете починати нею користуватися. Якщо ж ви заздалегідь не потурбувалися про отримання прав, вам доведеться пройти півторамісячне навчання на курсах судноводіїв та здати іспити в ГІМС.