Як намалювати паровозик. Як правильно намалювати паравоз.

Паровозик - улюблена іграшка всіх дітей, особливо хлопчиків. Спробуйте намалювати простий паровозик для дитини. Покажіть малюкові, як правильно тримати олівець, довірте заштрихувати деякі деталі.
Інструкція
1
Оберіть вид спереду, трохи збоку і зверху. У лівій частині аркуша намалюйте невеликий овал. Намалюйте ще один овал навколо першого трохи більшого розміру. Важливо щоб дальня лінія другого овалу плавно з'єдналася з лінією першого овалу, оскільки ви вибрали вид трохи збоку, і та частина просто не буде видна.
2
Від верхньої і нижньої ліній проведіть дві лінії в сторону, зобразивши конусну частину паровозика. З'єднайте лінії півовалом. З центральної верхньої частини конуса намалюйте димохідну трубу. Верхню її частину трохи закруглите, щоб показати ту частину труби, яку видно зсередини.
3
Намалюйте за конусом вертикальний прямокутник, щоб зобразити екіпажного частина паровозика. Від нижньої частини прямокутника проведіть лінію в сторону, трохи вгору. Проведіть лінію тієї ж довжини з обох верхніх точок прямокутника. З'єднайте верхні лінії між собою і з отриманої точки проведіть лінію вниз до нижньої частини. Спереду і збоку, у верхній частині, намалюйте два вікна у вигляді прямокутників, паралельно верхнім лініях.
4
Так як паровозик у вас простий, не потрібно малювати п'ять коліс, як на справжньому паровозі. Намалюйте одну колісну пару. Щоб намалювати переднє колесо, зобразите овал. Намалюйте ще один овал трохи більше першого. І так само, як при зображенні передньої конусної частини, далека лінія другого овалу повинна плавно з'єднатися з лінією першого овалу. Друге колесо намалюйте трохи більшого розміру під екіпажної частиною за тим же принципом. Врахуйте, що половина переднього колеса з іншого боку паровозика трохи видна. Намалюйте його теж.
5
Намалюйте зчіпний дишло, тобто металеве з'єднання між колесами, що приводить їх в рух. Для цього проведіть подвійну лінію від нижньої частини переднього колеса до верхньої частини заднього колеса. У місцях з'єднання з колесами лінії трохи закруглите. В середині заокруглення зробіть невеликий гурток. Зітріть зайві лінії. Паровозик готовий.
Ще кілька десятиліть тому склади по залізницях тягнули тільки паровози. За своєю суттю паровоз являє собою саморушну машину, призначену для переміщення вагонів і оснащену паросиловий установкою. Це найстаріший тип локомотива, який цілком панував на залізницях усього світу в XIX столітті. Як же влаштований паровоз?

Загальний пристрій паровоза

За багаторічну історію розвитку залізничних саморушних установок конструкція і розміри паровозів не раз змінювалися. Удосконалювалися окремі вузли та агрегати, підвищувалася потужність паросиловий установки. Але в цілому внутрішній устрій паровоза в усі часи залишалося одним і тим же. В бібліотеках і сьогодні можна відшукати детальні описи принципів роботи машин, що приводяться в рух парою («Як влаштований і працює паровоз», В.А. Дробінський, 1955) Традиційно паровоз включає до свого складу паровий котел, парову машину, екіпаж, а іноді і тендер. Всі ці частини дуже тісно пов'язані між собою і окремо практично нічого не означають. В котлі виробляється стиснений пар. Машина є споживачем пара і перетворює його теплову енергію в механічну, яка, в свою чергу, приводить в дію колеса паровоза.
Екіпаж перетворює обертання коліс в поступальний рух всієї конструкції, а також передає тягове зусилля тендеру і всьому складу.

Що знаходиться всередині паровоза?

Паровий котел дуже простий за своїм устроєм. В ньому є топка, де спалюється паливо. При цьому утворюються розпечені гази. В резервуарі нагрівається вода, що сприяє отриманню стисненого пара. Є також камера з трубою, через яку продукти згоряння відводяться з простору топкі.Паровая машина призначена для єдиної мети: з максимальною вигодою перетворювати енергію перегрітої пари, створюваного в котлі, в інший вид енергії. Адже тільки механічна енергія здатна забезпечити обертання коліс паровоза. Головні елементи парової машини - це циліндри. Зазвичай кожен паровоз має пару циліндрів, які поміщають в передній частині рами локомотива.
Парова машина працює за принципом здвоєного дії. Пара при її роботі впускается поперемінно з обох сторін поршня.
Пара надходить в циліндри далеко не відразу. Спочатку він проходить через золотникові коробки. Золотники - пристрої, що розподіляють пар. Через них свіжий пар потрапляє в циліндр, а відпрацьований випускається назовні. Золотники рухаються в точній відповідності з рухом поршнів, що досягається за допомогою особливого паророзподільних механізма.І, нарешті, екіпаж. Він виконує несучу функцію: на ньому знаходиться паровий котел і парова машина. Ця частина внутрішньої конструкції паровоза при взаємодії з рейковим шляхом трансформує механічну енергію парової машини в енергію поступального руху локомотива. Інакше кажучи, екіпаж життєво важливий для переміщення локомотива по рейках.