Як намалювати міхур.

Мильна міхур складається з тонкої плівки мильної води і переливається різними кольорами. Вони дуже подобаються як дітям, так і дорослим, але швидко лопаються. Спробуйте створити гарний мильний міхур на Adobe Photoshop. Такий міхур ніколи не лопне і буде радувати око своїми переливами.
Інструкція
1
Для початку потрібно створити полотно з дозволом 300 dpi. Фон залийте чорним кольором, оскільки на білому фоні буде складно працювати. Далі зробіть новий шар. Для цього виберіть інструмент Elliptical marquee, утримуйте кнопку shift і створіть коло для майбутнього міхура на чорному тлі.
2
Відкрийте Edit, потім Stroke і задайте ширину приблизно 10px. Повинен бути сірий колір, а місце розташування (Location) -> «Center». Натисніть ОК. Збережіть отриманий результат, відкрийте Window, потім Channels і «Save selection as channel», потім «Alpha», і шар буде створений автоматично в закладці Channel. Натисніть Ctrl + D, щоб розмити контур кола. Відкрийте Filter, Blur, Gaussian Blur і вкажіть значення від 11 до 15. Регулюйте силу розмиття країв кола.
3
Відкрийте Window, потім Channels, утримуйте Ctrl і клацніть мишею по шару Alpha, який ви сохранілі.Для створення нового шару відкрийте Edit, потім Stroke, виберіть ширину 1px. Колір повинен бути білий, а місце розташування (Location) -> «Center». Натисніть ОК. Зменшіть непрозорість шару до 10%.
4
Зменшіть на 90% попередній шар з розмитим кругом, всередині створеного контура перебуватиме размитость.Сделайте ще один шар. Виберіть кисть, застосуйте «Hardness to 0%» і створіть пляма. Виділіть плямочка, відкривши Window, потім Channels, утримуйте Ctrl і клацніть по шару Alpha. Щоб збільшити пляму, відкрийте Filter, Distort, Pinch і для «value around» виставте - 60.
5
Щоб створити ще одне яскраві пляма на попередньому плямі, виберіть кисть і встановіть «hardness» до 100% .Подведіте пензлем з м'якими краями ділянку в нижній частині міхура. Зробіть виділення на всіх шарах і об'єднайте їх, а також навколо міхура і інвертуйте (Ctrl + I) виділення.
6
Збережіть документ в Edit, Define Brush Preset, виберіть «Brush Tip shape» і почніть малювати на зображенні. Встановіть білий колір кисті для прозорості. Щоб зобразити переливання кольорів на поверхні, використовуйте Filter, Pixelate, Color Halftone на сірому тлі кола. Видаліть розпливчасті кордону і зменшіть непрозорість. Мильна міхур готовий.