Як відновити пароль в скайпі. відновлення логіна порля в скайпі.

Звичайна проблема сучасного користувача інтернету - втрата реєстраційних даних для входу в різні системи. Найчастіше люди забувають паролі доступу до власних акаунтів. Відновити пароль, скажімо, в скайпі можливо. А для активації облікового запису вам навіть не знадобиться вводити логін, під яким ви входите в Skype.
Вам знадобиться
  • e-mail (вказаний при реєстрації)
Інструкція
1
Відкрийте сторінку відновлення пароля в Skype, розташовану за адресою: https://login.skype.com/account/password-reset-requestВведите в поле адресу електронної пошти, вказану вами при реєстрації аккаунта в Skype, і натисніть кнопку "Відправити".
2
На електронну пошту вам буде надіслано листа з активним посиланням для відновлення пароля. Перейдіть по посиланню на сторінку, де вам запропоновано буде ввести новий пароль для входу в систему і точно повторити його в наступному полі. Натисніть кнопку "Змінити пароль" і увійдіть в систему.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що для переходу по активному посиланню з електронного листа у вас буде всього шість годин. Після закінчення цього часу лист втрачає актуальність.
Корисна порада
Не забудьте записати новий пароль для доступу до аккаунту, щоб не довелося заново проходити всю процедуру восстановленія.Еслі ви не отримали лист з активним посиланням відразу після відправки запиту, перевірте в електронному ящику папку "спам", іноді ці листи виявляються відфільтрованими в "сумнівні".
Skype - популярна і зручна програма, якою користуються мільйони абонентів по всьому світу. Зазвичай Skype завантажується разом із завантаженням операційної системи при включенні комп'ютера. Але якщо з якоїсь причини стався збій, або ви просто захотіли зайти в свій аккаунт, а виявилося, що ви забули свій пароль , його можна відновити.
Вам знадобиться
  • Вам потрібен інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Skype і перейдіть на сторінку відновлення пароля.
2
У рядку "Вкажіть свою адресу електронної пошти" впишіть свій e-mail, який був вами вказаний при реєстрації. Клацніть по кнопці "Відправити".
3
Перевірте свою пошту. Вам прийде лист зі спеціальним посиланням. Перейдіть по посиланню і введіть НОВИЙ пароль до свого аккаунту в Skype.
4
Клацніть по посиланню "Саманта пароль і увійти в Skype".
5
Процес завершено - ви можете увійти в свій аккаунт, використовуючи новий пароль .
Зверніть увагу
Свій поштовий ящик ви повинні перевірити уважно: лист від Skype могло потрапити в папку «Спам».
Корисна порада
За посиланням ви повинні увійти протягом шести годин.