Як намалювати парусник. Як малювати gfhecbr.

Морехідні суду завжди привертали увагу вітчизняних та іноземних майстрів скульптурного та живописного мистецтва. Спробуйте і ви намалювати простий вітрильник - це захоплююче заняття дозволяє розслабитися і відволіктися від повсякденної суєти.
Інструкція
1
Оберіть вид збоку з прямою точки. Спочатку покажіть корпус вашого вітрильник а. Передню частину намалюйте злегка подовженою, із загостреним і злегка піднесеним вгору кутом.
2
Щоб правильно розташувати щогли на вітрильник е, візуально поділіть корпус на 3 рівні частини і відзначте дві точки. З цих точок вгору проведіть дві лінії. Лінія, яка розташована ближче до носової частини, повинна бути трохи вище. Далі необхідно намалювати реї, до яких кріпляться вітрила, тобто горизонтальні поперечні перекладини. На кожній щоглі проведіть по дві горизонтальні лінії на однаковій відстані один від одного. Врахуйте, що ваші щогли різної довжини і відповідно, реї на одній щоглі не повинні знаходитися на одному рівні з реями другий щогли.
3
Щоб намалювати трикутний парус від верхівки першої щогли до носа вітрильник а, проведіть пряму лінію трохи вище верхньої реї першої щогли до носа. Трохи відступивши від нижньої частини лінії, проведіть вигнуту вгору і вбік до передньої щоглі лінію, щоб зобразити наповнений вітром вітрило. Не доводьте лінію до щогли. Проведіть лінію вертикально вниз, показуючи місце кріплення вітрила с боку корпусу. Проведіть злегка вигнуту лінію вгору, щоб закінчити парус, але не до самого верху, а трохи не доходячи. За тим же принципом намалюйте трикутний парус на задній кормі.
4
Далі намалюйте прямі вітрила, які представляють собою полотнище прямокутної форми. Вони кріпляться верхньою кромкою до рей, а нижню кріплять до нижележащей реї. Тобто, верхня частина вітрила на кожній реї залишається прямою. Намалюйте вигнуті симетричні лінії від краю верхньої реї до нижньої на обох щоглах. Також малюйте вітрила на нижній реї, тобто від краю нижньої реї до бічних сторонах корми. По нижній частині кожного з вітрил проведіть злегка зігнуті вгору лінії, щоб відобразити наповнення вітрил вітром. На кожній щоглі намалюйте по одному розвівається на вітрі прапорцю. По нижній частині корпусу намалюйте хвилі. Зітріть зайві лінії. Вітрильник готовий.