Як намалювати пірата.

Пірат - улюблений герой кіно і мультфільмів, як дітей, так і дорослих. Спробуйте намалювати веселого пірата . Цей малюнок порадує і вас, і ваших дітей, його цілком можна буде поставити в рамочку і прикрасити дитячу кімнату.
Інструкція
1
На аркуші паперу простим олівцем зробіть начерк. Намалюйте голову пірата і бандану із зображенням черепа. Намалюйте довге волосся трохи нижче плечей, обличчя: брови, очі, ніс, щоки, губи і звичайно ж, маленькі вуса, плавно переходять у бороду. Тобто малюйте щетину навколо рота, а на нижній частині підборіддя зробіть її більш довгою, заплетеною в тонку косичку.
2
Потім намалюйте тулуб, руки і ноги. Зображуючи вигляд трохи зверху, шию НЕ малюйте - її просто не повинно бути видно. Тепер потрібно одягнути вашого пірата . Намалюйте просту сорочку без ґудзиків з довгими рукавами. Зобразіть товстий ремінь з пряжкою, високі і вільні чоботи. Штани будуть співпадати з лінією контура. Зітріть ластиком зайві лінії.
3
Для того щоб надати обличчю жвавості, чітко окресліть очей. Намалюйте райдужну оболонку ока і зіницю. Залиште світле плямочка на райдужній оболонці, щоб відобразити блиск від світла. Це додасть реалістичності. Трохи затемните під оком. Верхню частину над оком, майже до брови, теж необхідно затемнити і чим ближче до брови, тим світліше. Доможіться ефекту нафарбованого очі, злегка розтушувавши штрихи олівця пальцем. Те ж зробіть з другим оком. Зробіть чіткі темні брови.
4
Виділіть ніс легкими короткими штрихами навколо крил носа. Прорисуйте частими штрихами вуса і бороду. Обведіть і злегка заштрихуйте губи. Лінія з'єднання губ повинна бути чіткою. Додайте рум'яні щічки, зробивши слабкі рухи олівцем. Зобразіть ямочки, провівши лінію в нижній частині щік. Прорисуйте волосся чіткими лініями.
5
Щоб сорочка виглядала реалістично, проведіть штрихи по всій зовнішній її частині: рукава, під підборіддям, а також в місцях з'єднання з ременем. Штани обрисуйте за тим же принципом. Заштрихуйте ремінь вертикальними лініями, залишивши світлої пряжку. Обведіть чоботи і заштрихуйте практично повністю, залишивши світлої лише передню їх частину. При бажанні можна додати меч або пістолет під ремінь, а також замість бандани зобразити трикутну капелюх.