Як зробити з пісні караоке.

Для самих різних цілей людям іноді потрібно не сама музична композиція, а тільки її фонограма, в якій немає голосової партії - такі фонограми, звані мінусовками, часто використовуються для звукового монтажу, а також для караоке, в тому випадку, якщо немає можливості знайти готову якісну мінусовку в інтернеті. Перетворити звичайний музичний трек в мінусовку для караоке неважко - для цього вам буде потрібно програма Adobe Audition.
Інструкція
1
Для того щоб результат вашої роботи задовольняв всім вимогам якості, исходник музичного файлу, з якого ви вирізаєте голосові частоти, також повинен бути високої якості. Краще всього використовувати музичні треки формату wav для перетворення пісні в караоке.
2
Створіть кілька копій вихідного звукового файлу - оригінал, низькі частоти, середні частоти і високі частоти, а потім відкрийте всі чотири файли в Adobe Audition. Починайте обробку пісні з оригінальною копії треку.
3
Клацніть на трек в списку завантажених музичних файлів, а потім перейдіть у вікно Edit View і виділіть звукову хвилю обраного треку, клікнувши на неї подвійним клацанням миші.
4
Відкрийте вкладку меню Effects і виберіть зі списку фільтрів Center Channel Extractor. У вікні, ви можете відразу вибрати пресет Karaoke, але ви також можете і відредагувати всі параметри вилучення центральних частот вручну. Порухайте регулятор поля Center Channel Level і натискайте кнопку попереднього прослуховування файлу (Preview), щоб знайти найбільш оптимальне положення рівня центрального каналу.
5
В поле Discrimination Settings встановіть межі вирізання частот. Також ви можете відрегулювати всі інші опції, наявні у вікні налаштувань вирізання центрального каналу. Коли прослуханий файл вас задовольнить, натисніть ОК.
6
Точно так само ви можете відредагувати в створених копіях вашого музичного треку нижні і високі частоти, щоб домогтися максимальної якості готової фонограми для караоке, щонайкраще витягуючи з неї голосову партію так, щоб при цьому не втратити якість мелодійних партій.
Іноді для проведення конкурсів на різних заходах або для звукового монтажу необхідно переробити музичну композицію в караоке. Іншими словами в мінусовку, в якій немає голосової партії. Зробити це не складе особливих труднощів, а особливо якщо у вас є програма Adobe Audition.
Вам знадобиться
  • - музичний трек
  • - програма Adobe Audition
Інструкція
1
Пам'ятайте, щоб якість виконаної вами роботи вас повністю задовольнило, використовуйте вихідні музичні композиції найбільш високої якості. Майте на увазі, що для перетворення музичного треку в караоке краще використовувати файли в форматі wav.
2
Створіть нову папку з підготовленими композиціями. Потім зробіть декілька копій вихідного звукового файлу. Перейменуйте копії на оригінал, частоти, середні частоти і високі частоти. Після цього відкрийте їх все в програмі Adobe Audition і приступите до обробки пісні, починаючи з оригінальною копії файлу.
3
Далі зі списку завантажених музичних файлів, виберіть необхідний трек і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Тепер перейдіть у вікно Edit View і виділіть звукову хвилю обраного треку.
4
У вкладці меню Effects виберіть зі списку фільтрів Center Channel Extractor. Після чого у вікні, виберете Karaoke. Або відредагуйте вручну всі параметри центральних частот. Для цього, утримуючи ліву кнопку миші, рухайте регулятор поля Center Channel Level і попередньо прослуховуйте композицію (Preview), щоб відшукати саме відповідне положення рівня центрального каналу.
5
Далі встановіть межі вирізання частот в поле Discrimination Settings. При бажанні відрегулюйте всі інші опції, які маються на вікні налаштувань вирізання центрального каналу. Ще раз прослухайте отриманий відформатований трек, і якщо ви домоглися потрібного результату, тоді збережіть файл, натиснувши на кнопку ОК.
6
Майте на увазі, аналогічним чином ви можете відредагувати нижні і високі частоти вашої пісні для досягнення найбільш високої якості готової фонограми для караоке. Виймайте голосову партію з композиції таким чином, щоб якість мелодійних партій при цьому не було спотворене.